20.01.2014. 19:08
"Jelgavas" futbola kluba uzbrucējs Vladislavs Kozlovs pēc komandas graujošās uzvaras ar 7:0 pār "Jūrmalu" Ziemas kausa pirmajā spēlē "Jelgavas Vēstnesim" atzina, ka komandā ir laba konkurence un tai par mērķi jābūt vietas izcīnīšanai labāko četriniekā jaunajā Virslīgas sezonā.

"Viss kārtībā, esmu mājās, jūtos ļoti labi. Man patīk komanda, ir konkurence, ir labi partneri. Kopš aiziešanas no "Ventspils" visu laiku esmu trenējies, tāpēc nav grūti," pēc mača pret jūrmalniekiem, kurā Vladislavs izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, sacīja futbolists, kurš "Ventspili" pēc abpusējas vienošanās pameta jau augustā.

"Šosezon mērķi visaugstākie. Mums jācīnās par Top4, bez šaubām," komandas mērķus norādīja Rēzeknē dzimušais 26 gadus vecais uzbrucējs. "Pašam mērķis - kļūt par rezultatīvāko Jelgavas spēlētāju, bet tas nav tik svarīgi, galvenais ir komandas sasniegumi."

"Paldies prezidentam, treneriem par iespēju," pateicās Kozlovs, kurš vienojies ar klubu par spēlēšanu komandā uz vienu sezonu.

Nākamo spēli Ziemas kausā "Jelgava" aizvadīs tikai 3. februārī, kad tiksies ar Rīgas "Daugavas" komandu.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties