16.12.2017. 18:45

Pirms šīs spēles Krievija pārspēja Zviedriju ar 3:1, savukārt Kanāda ne bez grūtībām uzvarēja 2018. gada olimpisko spēļu mājinieci Dienvidkoreju, bet pēc tam piekāpās Čehijai ar 1:4. Šoreiz pirmā trešdaļa pagāja saspringtā cīņā ar vairākiem noraidījumiem. Laba iespēja atklāt rezultātu Kanādai bija pēc Vadima Šipačova 5+10 minūšu noraidījuma, taču Vasilijs Košečkins saglabāja vārtus neskartus.

Arī otrajā periodā vārti netika gūti, lai gan labus momentus veidoja abas komandas, bet trešās trešdaļas sakumā mājiniekiem izdevās atklāt rezultātu – Ņikita Gusevs piespēlēja Ņikitam Ņesterovam no laukuma stūra, un stiprs Maskavas CSKA uzbrucēja metiens no iemetiena apļa izrādījās neņemams Benam Skrivensam – 1:0. Perioda turpinājumā Krievijai izdevās aizskriet pretuzbrukumā, ko ar metienu tukšos vārtos noslēdza Sergejs Plotņikovs – 2:0.

Spēle tā arī noslēdzas, Vasilijs Košečkins palika nepārspēt, bet Oļegs Znaroks pirmo reizi kopš stāšanas Krievijas hokeja izlases galvenā trenera amatā apspēlēja Kanādu.

Rītdien Krievija aizvadīs pēdējo Eirotūres maču pret Somiju, savukārt Kanādas izlasi sagatavošanas posmu turpinās Špenglera kausā, kas jau tradicionāli norisināsies decembra beigās Davosā. Šogad turnīrā piedalīsies arī Rīgas „Dinamo”.

Citā Eirotūres mačā Dienvidkoreja ar 1:5 piekāpās Zviedrijai. Lai gan korejieši pirmie izvirzījās vadībā, zviedri ātri atspēlējās un iemeta piecas ripas Meta Daltona sargātajos vārtos. Ar 1+1 atzīmējās Novosibirskas „Sibir” uzbrucējs Aleksandrs Bergstrjoms, bet divas piespēles „Salavat Yulaev” uzbrucēja Linusa Umarka kontā.