08.02.2014. 11:46
Sportacentrs.com sadarbībā ar Aldaris piedāvā jaunu konkursu. Soču olimpisko spēļu laikā atbildi uz dažādiem prognožu jautājumiem un saņem balvas no konkursa atbalstītājiem! Lai veicas!

Piedalīties konkursā

Lai varētu piedalīties konkursā Jums jābūt reģistrētam portāla Sportacentrs.com lietotājam. Ja neesat reģistrēts portāla lietotājs, spiediet ŠEIT, lai reģistrētos. Ja jums rodas problēmas ar reģistrēšanos, lūdzu, ziņojiet par problēmām, rakstot uz e-pastu janisc@sportacentrs.com .

Ja esi reģistrēts lietotājs, tad spied ŠEIT, atbildi uz jautājumiem, kā arī ieraksti atbildi uz papildjautājumu un norādi savu tālruņa numuru. Papildjautājuma atbilde un tālruņa numurs ir obligāti, neievadot tos netiks ieskaitītas arī pārējās atbildes!

Kopumā būs jāatbild uz 32 prognožu jautājumiem, katru dienu no 7. līdz 22.februārim portālā tiks publicēti divi prognožu jautājumi, kuru atbildēšanas termiņš būs vismaz 24 stundas. Pie katra jautājuma atbilžu variantiem iekavās būs norādīti punkti, cik var iegūt, ja šī atbilde būs pareiza.

Katras dienas beigās tiks ievadītas pareizās atbildes un atjaunots kopvērtējuma tabula, bet konkursa uzvarētāji tiks noteikti pēc visu 32 jautājumu atbildēšanas beigām. Ja vairākiem dalībniekiem būs vienāds punktu skaits, tad vietu secība tiks noteikta ar papildjautājuma palīdzību. Ja arī pēc papildjautājuma neizdosies noteikt uzvarētāju, tad notiks izloze.

Balvas saņems seši veiksmīgākie konkursanti. Uzvarētājam tiks Latvijas hokeja izlases krekls ar hokejistu autogrāfiem, pa divām biļetēm uz hokeja izlases pārbaudes spēlēm pret Krievijas izlasi 18. un 19.aprīlī, kā arī pārsteiguma balva no Aldaris. 2.un 3.vietu ieguvēji tiks pie divām biļetēm uz pārbaudes spēlēm pret Krieviju, kā arī pārsteiguma balvas no Aldaris, bet 4.-6.vietas ieguvējiem tiks Latvijas fanu šalle un pārsteiguma balva no Aldaris.

Piedalīties konkursāBrocēnu sporta centrs, SIA Brocēnu sporta centrs, SIA Ezera 1, Brocēni, Brocēnu n., LV-3851
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties