12.09.2016. 10:51
Kolumbijā startējis Pasaules kauss telpu futbolā. Pirmās spēles aizvadītas četrās no sešām grupām. B grupas favorītu spēlē mājiniece Kolumbija nospēlējusi neizšķirti 1:1 ar Portugāli, bet D grupa pirmo panākumu guvusi Brazīlijas valstsvienība.

Pasaules kausā piedalās 24 komandas, kuras ir sadalītas sešās grupās pa četrām komandām. Trīs komandas iekļūs turnīra izslēgšanas spēlēs, kuras sāksies ar 1/16 finālā.

A grupā jau pirmajā spēlē satikās 2012. gada Pasaules kausa ceturtās vietas ieguvēja Kolumbija un viena Eiropas spēcīgākajām telpu futbola izlasēm Portugāle. Par spriedzi un scenāriju šīs spēles sakarā nevarēja sūdzēties. Kolumbija jau 29. sekundē izvirzījās vadībā, bet mača pēdējā sekundē Portugāles spēlētājs izlīdzināja rezultātu - 1:1. Panama šajā grupā ar 3:1 pieveica Uzbekistānu.

B grupā Ēģipte guva līdz šim pārliecinošāku uzvaru, bez variantiem atstājot Kubas spēlētājus - 7:1. Krievijas telpu futbolisti ļoti rezultatīvā spēlē ar 6:4 pieveica Taizemes valstsvienību.

C grupā Itālija, lai gan pēc puslaika bija iedzinējos ar 1:2 pret Paragvaju, aizvadīja spēcīgu otro puslaiku, guva trīs bezatbildes vārtus un guva panākumu 4:2. Vjetnama droši nospēlēja pret Gvatemalu un izcīnīja trīs punktus ar 4:2 uzvaru.

D grupā Brazīljai izvērtās sarežģīta spēle pret Ukrainu, kas arī uzskatāma par Eiropas augšgala komandām. Brazīlija ātri guva divus vārtus, bet pie rezultāta 1:2 35. minūtē ukraiņi iesita savos vārtos, brazīliešiem uzvarot ar 3:1. Austrālija šajā grupā interesantā cīņā ar 3:2 pieveica Mozambiku.

E un F grupās spēles tiks aizvadītas naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika. E grupā spēlēs Argentīna, Kazahstāna, Zālamana salas un Kostarika, bet F grupā - Spānija, Maroka, Irāna un Azerbaidžāna.

Izmantotie resursi:Fédération Internationale de Football...