01.12.2015. 01:06
Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas svarcelšanas izlase izcīnīja pirmo vietu Andžeja Matusjaka piemiņas sacensībās, kas risinājās Polijas pilsētā Cehanovā.

Latvijas komandu pārstāvēja arī Rebeka Koha, kura pacēla 189 (86+103) kilogramus un izcīnīja uzvaru. Kā jau ziņots, pirms nedēļas viņa startēja pasaules čempionātā un ar valsts rekordu (194 kg summa) ieņēma 10. vietu. Polijas turnīrs nav iekļauts Eiropas (EWF) un pasaules (IWF) svarcelšanas kalendārā, līdz ar to turpinās fenomenālā sērija - EWF un IWF svarcelšanas kalendāra mačos varenā latviete ne reizi nav pacēlusi mazāku summu kā iepriekš!

Lielisku sniegumu parādīja jaunais un talantīgais svarcēlājs Ritvars Suharevs, kurš tagad pārcēlies uz 77 kg svara kategorijā līdz . Ritvars pacēla 310 (140+170) kilogramus, sasniedza U17 Latvijas rekordu un izcīnīja pirmo vietu.

Mūsu komandā startēja vēl trīs sportisti. Edgars Zemrūķis uzrādīja 266 (122+140), Artjoms Griščenko pacēla 218 (100+118), bet Daniela Ivanova noformēja 120 (53+67) kilogramus.

Sacensībās piedalījās septiņas komandas - pirmo ieguva Latvijas izlase (1538.7 punkti), otrajā pozīcijā finišējā “Mazovia” klubs (1502.8), trešo vietu ieņēma Cehanovas komanda (1358.8), bet turpmākajās vietās sarindojās Sedlces klubs, Ukrainas izlase, Ostrovas Mazoveckas komanda, bet septītajā vietā palika Lietuvas izlase. Kopumā startēja 35 sportisti. Organizatori bija pārsteigti, ka 17 gadus vecā latviete ieradusies gandrīz pa taisno no pasaules čempionāta Teksasā.

Izmantotie resursi:Latvijas Svarcelšanas federācijafrpc.pl

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]