09.12.2016. 20:05

Labākā sportiste – svarcēlāja Rebeka Koha Riodežaneiro olimpiskās spēlēs izcīnīja augsto ceturto vietu svara kategorijā līdz 53 kg, pieaugušo Eiropas čempionātā ieguva trešo vietu, kā arī kļuva par divkārtējo U20 Eiropas čempioni. Šogad nopietni pretendē uz Latvijas labākās sportistes titulu.

Labākais sportists – svarcēlājs Artūrs PlēsnieksRiodežaneiro olimpiskajās spēlēs ieguva astoto vietu svara kategorijā līdz 105 kg , bet Eiropas čempionātā izcīnīja zelta medaļu. Ventspils labākā sportista balvu iegūst jau piekto reizi. Slavenā trenera vadībā Ventspils svarcēlāji šogad izcīnīja sešas zelta medaļas Latvijas vasaras olimpiādē.

Labākais treneris – Eduards AndruškēvičsRebekas Kohas, Artūrs Plēsnieka un trīskārtējā U17 Eiropas čempiona Ritvara Suhareva treneris.

Labākā komanda – basketbola klubs "Ventspils" Šajā gadā kļuva par Latvijas Basketbola līgas trešās vietas ieguvējiem, bet FIBA Eiropas kausa izcīņā iekļuva 16 labāko komandu skaitā.

Balvas tika pasniegtas vēl četrās nominācijās: „Cerība sportā” - basketboliste Luīze Šepte, „Paraugs sportā” - vieglatlēts Valdis Cela, „Gada sporta seniors” - vieglatlēte Dace Brakanska, „Mūža ieguldījums sportā” - sporta skolotāja Anete Riekstiņa.

Balvu „Gada atzinība sportā 2016” nominācijā „Labākā sportiste” iegūst svarcēlāja Rebeka Koha!Apsveicam ar izciliem rezultātiem! pic.twitter.com/2bQuHv0zOs

— Ventspils.lv (@Ventspilslv) December 9, 2016

Balvu „Gada atzinība sportā 2016” nominācijā „Labākais sportists” iegūst svarcēlājs @ArtursPlesnieks!Apsveicam ar teicamiem rezultātiem! pic.twitter.com/dTydOnaDhL

— Ventspils.lv (@Ventspilslv) December 9, 2016 Izmantotie resursi: Ventspils, facebook.com

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana