11.01.2014. 18:02
Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgā trešo pārliecinošo uzvaru trešajā šī gada spēlē izcīnījusi Kocēnu "Rubene", kas šodien viesojās pie komandas "Ķekavas Bulldogs". Kocēnietes uzvarēja ar 14:3, "Rubenes" rindās ar 6 (5+1) punktiem izcēlās Madara Rudzīte.

Ķekavas sporta namā notikušajā mačā jau pirmā perioda laikā ar vadībā ar 6:0 izvirzījās Kocēnu "Rubene". Otrās trešdaļas sākumā pie vārtu guvuma beidzot tika arī "Ķekavas Bulldogs" (1:6), bet līdz otrajam pārtraukumam viešņas atbildēja ar vēl četriem rezultatīviem raidījumiem – 10:1. Pēdējā periodā kocēnietes vēl nedaudz palielināja savu pārsvaru un varēja svinēt šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru visā līgā – 14:3.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta vārtsardze Ilga Jēkabsone, kura atvairīja 23 no 26 pretinieču metieniem. Rezultatīvākās viņas komandā bija Madara Rudzīte ar 6 (5+1), Kristīne Bankava ar 4 (2+2), Edīte Bankava ar 4 (1+3), Zeltīte Bankava ar 3 (1+2) un Baiba Juruša ar 3 (1+2) punktiem. "Ķekavas Bulldogs" sastāvā visos trijos vārtu guvumos piedalījās Inga Ametere, kurai arī labākās spēlētājas gods.

Metienu attiecība:26:37 (4:17, 13:9, 9:11)Rezultatīvākās:"Ķekavas Bulldogs" – Inga Ametere 3 (2+1), Aija Vancāne 2 (1+1), Natālija Babjuka 1 (0+1)."Rubene" – Madara Rudzīte 6 (5+1), Kristīne Bankava 4 (2+2), Edīte Bankava 4 (1+3), Zeltīte Bankava 3 (1+2), Baiba Juruša 3 (1+2), Zane Justamente 2 (2+0), Liene Adamane 1 (1+0), Evita Rudzīte 1 (1+0), Paula Egle 1 (0+1), Anete Blūma 1 (0+1).

Izmantotie resursi:floorball.lv

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]