10.10.2013. 07:50
Aivja Jurdža un Ģirta Lilienfelda pārstāvētais ThSV "Eisenach" savu kārtējo Vācijas 1. bundeslīgas spēli pret EHF Čempionu līgas uzvarētāju HSV "Hamburg" aizvadīja nevis savā nelielajā Aizenahas hallē, bet gan apmēram 150 km attālajā Koburgas "HUK-Coburg Arena", kur ir krietni vairāk vietu skatītājiem. Taču ne spēles vietas maiņa, ne 3500 līdzjutēju atbalsts uzvarēt nepalīdzēja - 32:39...

No Aizenehas uz Koburgu tika organizēti pieci fanu autobusi, daudzi līdzjutēji apmēram 150 km attālumu veica paši un Koburgas halles tribīnes (pagājušajā sezonā Koburgas komanda bija apmeklētākā 3. līgā) bija pārpildītas - 3500 skatītāju! Hamburgas komanda uz spēli ieradās bez sava galvenā trenera, savulaik pazīstamā Vācijas izlases spēlētāja Martina Švalba, kurš bija apslimis, taču arī tas nekādā veidā būtiski neietekmēja Čempionu līgas uzvarētāju sniegumu un pārākumu.

Tikai pirmajās minūtēs ritēja līdzvērtīga spēkošanās (1:1, 3:4), bet tad viesi veica izrāvienu, pirmā puslaika vidū sasniedza 5 vārtu pārsvaru (12:7) un pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu. Puslaiks - 20:13, visa spēle - 39:32 Hamburgas komandas labā.Aivis Jurdžs guva 5 vārtus, tik pat arī Benjaminam Trautveteram, bet rezultatīvākais Aizenehas komandā ar 8 vārtiem bija Igaunijas izlases spēlētājs Deners Jānimā. Viesu rindās ar 13/1 gūtiem vārtiem izcēlās viens no Dānijas izlases līderiem, divkārtējais Eiropas čempions Hanss Lindbergs.ThSV "Eisenach" ar 3 punktiem dala turnīra tabulā 15.-17. vietu.