16.11.2012. 23:08

Šovakar savu otro spēli Slovākijas Ekstralīgas kluba "MsHK Žilina" sastāvā aizvadīja Koba Jass, kurš šovakar komandas sastāvā atzīmējās vēl ar diviem rezultativitātes punktiem. Spēles šovakar aizvadīja arī Herberts Vasiļjevs, Māris Jass, Ronalds Ķēniņš, Zintis Nauris Zuševics un Ņikita Koļesņikovs.

Žilinas hokejisti šovakar tikās ar "HKM Zvolen" vienību, kurai vadībā izvirzīties izdevās jau mača pirmajā periodā. Otrās trešdaļas ievadā pēc Jasa piespēles neizšķirtu panāca Roberts Krajči, taču tad "HKM Zvolen" vadību atjaunoja no "Donbass" rindām atlaistais Jaroslavs Obšuts. Periods noslēdzās jau ar 3:1 "HKM Zvolen" hokejistu labā.

Trešajā periodā "HKM Zvolen" kapteinis Lukāšs Jurīks panāca jau 4:1, taču tad divas vārtus atguva Žilinas spēlētāji. Visbeidzot, pašā mača izskaņā Jurīks ripu raidīja jau tukšos vārtos, panākot izšķirošo 5:3.

Koba Jass maču aizvadīja komandas otrajā uzbrucēju virknējumā, to noslēdzot ar divām rezultatīvām piespēlēm. Divās kluba sastāvā aizvadītajās spēlēs uzbrucējs atzīmējies jau ar četriem (2+2) rezultativitātes punktiem.

Atgādināsim, ka Koba kluba rindām ir pievienojies uz pārbaudes laiku.

Krēfeldes "Pinguine" šovakar tikās ar Berlīnes "Eisbaren" vienību, uzvarot pretiniekus ar 4:3 pagarinājumā. Mača ievadā ar 2:0 vadībā izvirzījās krēfeldieši, taču trešā periodā sākumā "Eisbaren" hokejisti izvirzījās vadībā ar 3:2. Nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām 3:3 panāca Boriss Blanks, taču pagarinājumā jau uzvaras vārtus krēfeldiešu rindās guva Fransuā Meto.

Latviešu uzbrucējs maču noslēdza ar gūtiem vārtiem, vienu rezultatīvu piespēli, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu "+3". 19 aizvadītajās spēlēs Vasiļjeva kontā ir 16 (7+9) punkti.

Kobas Jasa vecākais brālis Māris šovakar Hanoveres "Scorpions" sastāvā ar 3:1 izcīnīja uzvaru pār Minhenes "Red Bull" hokejistiem. Jass maču noslēdza ar trim metieniem pa pretinieku vārtiem. 14 spēlēs viņam pieci (1+4) rezultativitātes punkti.

Šveices hokeja līgā Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes "Lions" šovakar ar 4:3 pagarinājumā pārspēja "HC Geneve-Servette" hokejistus. Latviešu uzbrucējs maču aizvadīja komandas ceturtajā uzbrucēju virknējumā.

Savu otro spēli Slovākijas Ekstralīgā šovakar aizvadīja arī aizsargs Ņikita Koļesņikovs, kura pārstāvētā "HC Banska Bystrica" ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā atzina "HK Nitra" pārākumu.

Uzvaru Austrijas hokeja līgā šovakar izcīnīja Zinta Naura Zuševica pārstāvētā Grācas "99ers", kas ar 4:1 pārspēja Zalcburgas "Red Bull" hokejistus. Zuševics jau ierasti spēlēja ceturtajā maiņā, ar rezultativitāti neizceļoties.

Izmantotie resursi:HOKEJ.skOffizielle Webseite der Deutschen Eishockey...nationalleague.chErste Bank Eishockey Liga - Austria