27.03.2017. 09:00

Kīsa Aruabarenu abu pirmajā mačā, kas notika 2014. gadā Akapulko, sagrāva ar 6:1, 6:0, toreiz nodemonstrējot sava tenisa labāko pusi. Svētdien Maiami Medisona lielai auditorijai parādīja, ka prot spēlēt arī ļoti neinteliģentu tenisu, kurā nekontrolēta uzbrukuma rezultātā ir daudz kļūdu.

Abas tenisistes finišēja ar pozitīvu tīri uzvarētu izspēļu un nepiespiesto kļūdu attiecību: 32-31 pret 10-9. Tiesa, Kīsai kļūdu bija trīsreiz vairāk nekā pretiniecei, tāpēc jāsamierinās ar loģisku zaudējumu. Jāatzīmē, ka Kīsai cīņas gaitā bija problēmas ne vien ar bumbiņas trāpīšanu laukumā, bet arī plecu, kam bija nepieciešama mediķu palīdzība.

Kīsa 1. setu pamanījās zaudēt komiskā veidā. Viņa neizmantoja nevienu no 10(!) breikbumbām, turklāt trīs no tām bija setbumbu vērtībā pie rezultāta 5:4. Kīsa nākamajā geimā pati zaudēja savu servi. Savu pirmo breiku viņa ieguva ar 12. mēģinājumu, turklāt bija nepieciešama Aruabarenas palīdzība. Spāniete 2. seta otro geimu pabeidza ar dubultkļūdu.

Kīsa vēlāk izsēja trīs geimu (3:0) pārsvaru, pie 4:5 ar precīzu tenisu "sausā" breika iegūšanā neļāva pretiniecei izservēt maču, bet tūlīt uzdāvināja Larai vēl vienu breiku, un Aruabarena ar otro mēģinājumu izservēja maču.

Ranga 72. vietā esošā Aruabarena līdz šim tikai vienreiz bija pieveikusi Top 10 spēlētāju, tiesa, uzvara gūta nepilnā spēlē – tolaik 2. vietā bijusī Simona Halepa 2015. gadā potītes savainojuma dēļ izstājās Pekinas turnīra spēlē, kad 1. setā bija iedzinējos ar 4:5. Tagad Aruabarenas kontā ir arī Top 10 uzvara, kas gūta pilnā mačā.

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128