11.01.2014. 15:24

  • Melbārdim kritiens; Ķibermaņa četrinieks PK posmā 12. vietā 2014. g. 5. janvāris
  • Ķibermaņa divnieks apsteidz Melbārdi un izcīna astoto vietu 2014. g. 3. janvāris

Ķibermanis kopā ar Vairi Leibomu pēc pirmā brauciena bija desmitais, bet otrajā izdevās pakāpties par pāris vietām augstāk, summā uzvarētājam šveicietim Beātam Hefti zaudējot 0,76 sekundes.

Tikmēr Latvijas pirmais numurs Oskars Melbārdis kopā ar Daumantu Dreiškenu, kuri pēc pirmā brauciena bija 11.vietā, otro mēģinājumu vairs neveica tik labi, tāpēc nācās kopējā ieskaitē atkrist uz 13.vietu.

Otrajā vietā šajā posmā finišēja pieredzējušais krievu braucējs Aleksandrs Zubkovs, kurš uzvarētājam piekāpās par 0,18 sekundēm. Tikmēr neveiksmīgu otro braucienu aizvadīja vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, kas pēc pirmā brauciena bija pirmajā vietā, taču noslēgumā summā izcīnīja vien trešo vietu.

Svētdien paredzētas sacensības četriniekiem.

Zīmīgi, ka sportists, kurš uzvarēs Sanktmoricā un vēl nākamajos divos pasaules kausa posmos, tiks pie 100 000 eiro. Tiesa, šo posmu sešos braucienos atlētam vajadzēs uzrādīt arī ātrākos laikus.

Kā zināms, pērn šis bonuss tika iedibināts pirmo reizi, un skeletonā to ieguva latvietis Martins Dukurs.

Kā ziņots, pagājušajā sezonā Pasaules kausa kopvērtējumā divniekiem Melbārdis ieņēma otro vietu, Uģis Žaļims un Ķibermanis palika attiecīgi 35. un 37.pozīcijā. Savukārt četriniekiem Melbārdis vēlreiz bija otrais, uzvarot neoficiālajā kombinācijas vērtējumā, bet Ķibermanis un Žaļims ieņēma attiecīgi 25. un 29.vietu.

Pagājušās sezonas beigās Melbārdis Sočos notikušajā Pasaules kausa posmā triumfēja četrinieku sacensībās, izcīnot savu pirmo uzvaru karjerā un nodrošinot otro vietu sezonas kopvērtējumā. Savukārt divnieku mačos viņš Sočos izcīnīja trešo vietu.

Žaļims šīs sezonas sākumā Latvijai vērtīgos Nāciju ieskaites punktus pelna Eiropas kausā.

Atlase Soču olimpiskajām spēlēm ilgs līdz 19.janvārim. Ja Latvija pasaules rangā būs vismaz devītajā vietā, tā Olimpiādei kvalificēsies ar divām divnieku un četrinieku ekipāžām, bet labāko trijnieks dotu iespēju piedalīties pat ar trim ekipāžām. Tomēr pašlaik vairs Latvija reāli nepretendē uz iespēju Sočos startēt ar trim ekipāžām.Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties