02.08.2018. 23:21

Viena no pagājušās sezonas vājākajām komandām KHL Rietumu konferencē „Vityaz” šodien spēkojās ar Itālijas hokejistiem, atklājot savu pārbaudes spēļu ciklu. „Vityaz” bija pārāka ar 8:1, turklāt rezultātu atklāja jau pirmajā minūtē, bet līdz 34. minūtei bija panākusi jau 7:0.

Minskas „Dinamo” tikmēr ar 1:2 piekāpās „Sibir”. Minskai vienīgos vārtus guva komandas jaunpienācējs Artjoms Artjomovs, kurš iepriekš pārstāvēja tieši „Sibir”.Savukārt „Jokerit” savā pirmajā pārbaudes spēlē ar 4:3 papildlaikā pārspēja „Neftekhimik”. Uzvaras vārtus guva Stīvs Mozess, kurš „Jokerit” sastāvā atgriezās jau aizvadītās sezonas izskaņā.Jāpiezīmē, ka jau rītdien sāksies pirmais oficiālais KHL pirmssezonas pārbaudes turnīrs Sočos, kamēr svētdien Rīgas „Dinamo” uzsāks dalību Gubernatora kausā Ņižņijnovgorodā.

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128