25.01.2016. 13:17
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Disciplinārā komiteja, izskatot epizodi mačā ar Sanktpēterburgas SKA komandu, papildu sodu piemērojusi Vladivostokas «Admiral» latviešu aizsargam Oskaram Bārtulim, vēsta līga. Tomēr spēle par to viņam nebūs jāizlaiž.

«Admiral» pagājušajā nedēļā ar rezultātu 4:3 pēcspēles metienos pieveica Gagarina kausa īpašnieci SKA. Pirmās trešdaļas sestajā minūtē «Admiral» kapteinis paklupināja Jevgēņiju Ketovu, tobrīd sodu nesaņemot.

Izskatot epizodi, KHL Disciplinārā komiteja nolēma piemērot vienam no «Admiral» aizsardzības balstiem 5+20 minūšu sodu. Spēle gan viņam nebūs jāizlaiž.

Bārtulis šosezon piedalījies 46 spēlēs, kurās guvis astoņus vārtus, veicis 14 rezultatīvas piespēles un nopelnījis 46 soda minūtes. Viņš ir «Admiral» otrs rezultatīvākais aizsargs.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Admiral» ar 54 mačos nopelnītiem 88 punktiem ieņem 4. pozīciju.