14.11.2014. 12:46

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Formāts ar 66 spēlēm katram klubam ļaus aizvadīt pa četrām cīņām ar savas divīzijas komandām un pa divām spēlēm ar visiem pārējiem KHL klubiem. Līdz ar to būtu izslēgta pašreizējā situācija, ka komanda savā laukumā uzņem ne visus līgas klubus.

Medvedevs uzskata, ka sezona nebūs pārblīvēta spēlēm, ja tās sāksies 20.augustā un regulārais čempionāts risināsies bez pārtraukumiem novembrī un februārī. Nākamās sezonas plānu apspriešanā būs pietiekami daudz argumentu par labu šādai sistēmai, piebilda KHL prezidents.

Pašreizējo sistēmu ar katram klubam 60 regulārās sezonas spēlēm Medvedevs nosauca par eksperimentālu, aicinot nepārsteigties ar tās kategorisku izvērtēšanu jau sezonas vidū. Šosezon katrs klubs 24 spēles aizvada pret savas divīzijas komandām, 14 cīņas paredzētas pret savas konferences otras divīzijas komandām, bet vēl 14 spēles - pret otras konferences komandām. Vēl astoņas papildu spēles - četras ar savas un četras ar citas konferences komandām - ieplānotas, ievērojot ģeogrāfisko un spēku samēra principu.Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties