11.04.2015. 19:35
KHL finālsērijas pirmajā spēlē Kazaņas "Ak Bars" uzņēma Sanktpēterburgas SKA un cieta sakāvi ar rezultātu 2:4, turklāt spēles laikā nokļuva iedzinējos arī ar 0:4.

SKA ieradās Kazaņā kā viena no KHL vēsturē lielākā brīnuma autorēm, proti, esot iedzinējos sērijā ar 0:3 (turklāt pret regulārās sezonas čempioni Maskavas CSKA), tā ne tikai atspēlējās, bet arī prata izcīnīt uzvaru visā sērijā. Arī šodienas spēles sākumā SKA uzbruka biežāk un prata realizēt jau pirmo vairākuma iespēju, kad vārtus guva Artemijs Panarins.

Ja pirmā perioda nobeigums "Ak Bars" nebija veiksmīgs, tad otrā perioda sākums bija katastrofāls. 23. sekundē Patriks Tūresens, bet pēc 40 sekundēm Jevgeņijs Dadonovs panāca jau 3:0 SKA labā. Sanktpēterburgas komanda bija spērusi droši solu pretim uzvarai, kas savukārt noveda pie arvien asākas spēles. Uzvirmoja abpusēju noraidījumu sērija, un 32. minūtē izcēlās arī kautiņi. Pāris minūšu laikā SKA spēlētājs Antons Belovs un Kazaņas pārstāvis Kirils Petrovs paspēja nopelnīt attiecīgi sešas un astoņas soda minūtes.

Rezultāts gan nemainījās līdz 46. minūtei, kad vēlreiz izcēlās SKA - Vadims Šipačovs panāca graujošo 4:0. Kazaņai gan ar Džastina Azevedo un Stepana Zaharčuka vārtu guvumiem izdevās atgriezt spēlēs izskaņā nelielu intrigu, taču atņemt viesiem uzvaru neizdevās.

Nākamā sērijas spēle paredzēta parīt, kad komandas vēlreiz spēkosies Kazaņā. Sērija norisināsies līdz vienas komandas četrām uzvarām.

Izmantotie resursi:Континентальная хоккейная лига : Чемпионат...