27.09.2016. 12:00
Otrdien Uhaņā pirmo spēli kopš kļūšanas par WTA reitinga līderi nospēlēja Vācijas tenisiste Andželike Kerbere, ar 6:7(4), 6:1, 6:4 apspēlējot Kristinu Mladenoviču.

Kerberei zaudētajā 1. setā divreiz bija breika pārsvars, kas gan tika iegūts vairāk Mladenovičas kļūdu, nevis pašas nopelnīts. Francijas tenisiste dominēja uzbrukumā, ne vienmēr spēja nospēlēt precīzi, bet 1. setā izdarīja tik daudz, lai šajā setā uzvarētu.

Mladenovičai pie rezultāta 5:4 uzņemšanā bija divas setbumbas. Kerbere pirmo atspēlēja, pateicoties labai servei, bet otro setbumbu Mladenoviča noignorēja, labā situācijā neizmantojot iespēju uzbrukt ar apvedošo sitienu. Kerbere šajā geimā izglābās, vēlāk tika līdz taibreikam, bet tajā viss nostājās savās vietās, jo uzvarēja labākā tenisiste.

Pret Kerberi tādā līmenī nospēlēt divus vai pat trīs setus ir sarežģīta misija, un Mladenoviča, kura 1. setā spēcīgi un pārsvarā arī precīzi uzbruka ar "forehand" sitieniem un produktīvi spēlēja izgājienos pie tīkla, mača turpinājumā, atduroties pret Kerberes slaveno aizsardzību, kļūdījās pārāk daudz, lai varētu cerēt uz pirmo uzvaru trīs mačos pret Vācijas sportisti. Jāatzīmē arī Kerberes uzlabotā servēšana, kas cīņas otrajā daļā ļāva regulāri iegūt vieglus punktus.

Kerbere 12. septembrī, pēc uzvaras "US Open", kļuva par 22. tenisisti, kurai izdevies nokļūst ranga virsotnē. Ņemot vērā to, ka gan šonedēļ Uhaņā, gan nākamajā nedēļā Pekinā pleca savainojuma dēļ nevar spēlēt un daudz punktus dabūt Serēna Viljamsa, Kerberei ir labas izredzes sezonu pabeigt 1. vietā. Endžija nākamajā mačā Uhaņā tiksies ar 2014. gada čempioni Petru Kvitovu, kuru viņa uzveikusi trīs mačos pēc kārtas. Pēdējais no tiem bija septembra sākumā "US Open" 4. kārtā ar rezultātu 6:3, 7:5.