22.09.2017. 12:00

Mačā, kurā abas tenisistes teicami darbojās breikbumbu atspēlēšanā, bija tikai viens breiks, tam notiekot cīņas pēdējā geimā. Cenšoties nodrošināt otro taibreiku, Pliškova atspēlēja četras mačbumbas, bet pēc tam no dažiem metriem iesita tīklā, dodot Kerberei piekto iespēju. Iepriekšējās mačbumbas spēlējot pasīvi, Kerbere tagad atrada labu uzbrukumu, čehieti pārsteidzot ar diagonālo "forehand" sitienu.

Pliškova šodienas mačā atspēlēja 12 no 13 breikbumbām, bet Kerbere anulēja visas piecas. Cīņas 1. sets beidzās ar Pliškovas dubultkļūdu taibreikā pie rezultāta 5:6. Karolīna iepriekšējā izspēlē uzņemšanā atspēlēja pirmo no divām setbumbām.

Abām šogad ranga 1. vietā pabijušajām tenisistēm tā bija pirmā tikšanās kopš 2016. gada "US Open" fināla, kur Pliškova pēdējā setā nenosargāja breika pārsvaru un Kerberei zaudēja ar rezultātu 3:6, 6:4, 4:6. Vācijas tenisiste pēc šodienas panākuma savstarpējos mačos ir vadībā ar 6-3. Pliškovai Tokijā bija pirmais turnīrs pēc trenera Davida Kotizas atlaišanas.

Kerbere sezonas priekšpēdējā mēnesī beidzot guva gada pirmo (1-9) uzvaru pret Top 20 spēlētāju. Kerberes līdzšinējais lielākais panākums bija Karlas Suaresas Navarro (#25) pieveikšana aprīlī Monterejā.