09.11.2014. 09:58
Ronalds Ķēniņš naktī uz svētdienu guva trešos vārtus šosezon Amerikas hokeja līgā (AHL), palīdzot Jutikas «Comets» komandai ar rezultātu 3:2 izbraukumā uzveikt Ročesteras «Americans».

• Ķēniņam pirmais kautiņš Ziemeļamerikā 2014. g. 6. novembris

«Comets» jau mača pirmajā minūtē izvirzījās vadībā, bet pirmā perioda vidū Ķēniņš viesu komandas pārsvaru dubultoja, panākot rezultātu 2:0.

Ķēniņš šajā mačā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu (+1).

«Comets» ar 22 punktiem 13 mačos ir līdere Rietumu konferencē.

Ķēniņš šosezon 13 mačos AHL guvis trīs vārtus, atdevis vienu rezultatīvu piespēli un nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu (+3).

Ķēniņš sezonai gatavojās kopā ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Vankūveras «Canucks», taču komanda nosūtīja latviešu uzbrucēju uz fārmklubu AHL.

Tikmēr Kristers Gudļevskis naktī uz svētdienu ielaida četrus vārtus, tomēr vārtsarga pārstāvētā komanda Sirakūzu «Crunch» savā laukumā AHL mačā ar rezultātu 5:4 uzveica Norfolkas «Admirals».

«Crunch» nonāca iedzinējos ar rezultātu 1:4, taču mājinieki trešajā periodā guva četrus vārtus un galā izcīnīja uzvaru.

Gudļevskis šajā mačā atvairīja 23 no 27 pretinieku metieniem.

«Crunch» ar 12 punktiem 11 mačos ieņem 11.vietu Austrumu konferencē.

Gudļevskis šosezon AHL piedalījies sešos mačos, kuros gūtas četras uzvaras un piedzīvoti divi zaudējumi.