26.03.2014. 08:37
Otrdien uzvaru Šveices hokeja spēcīgākās (NLA) līgas ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā mačā guva Latvijas izlases uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes Lions, kas ar rezultātu 1:0 pārspēja Lozannas komandu. Tādējādi visā sērijā Lions triumfēja ar 4:3.

Zīmīgi, ka uzvarētāji izdarīja pat divas reizes (38-19) vairāk metienu. Ķēniņš panākumā izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem, bet kopumā šajā play-off sērijā atzīmējās ar diviem gūtiem vārtiem.

Pusfinālā Lions pretinieki būs Ženēvas Servette un cits Latvijas izlases hokejists Kaspars Daugaviņš. Sevette savā ceturtdaļfināla sērijā ar 4:1 sakāva jaunā latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvēto Lugano, bet Kasparam kopumā seši (2+4) rezultativitātes punkti. Pirmā pusfināla spēle jau ceturtdien Cīrihē. Otrajā pārī par vietu finālā spēkosies Klotenes Flyers un Fribourg.

Tikmēr atpalicēju turnīrā cīņu par vietas saglabāšanu elitē ar neveiksmi uzsāka Rapersvilas Lakers komanda, kurā spēlē cits latviešu vārtsargs Ivars Punnenovs. Latvietis šoreiz palika rezervē, bet komanda ar 2:3 papildlaikā piekāpās Bīles vienībai.