15.03.2014. 20:16
Šodien ar FK "Ķekava" un RSU maču, kas notika Lielvārdē, izslēgšanas spēles startēja arī Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgā. Pusfināla sēriju ar uzvaru 4:2 sāka ķekavietes, kuru labā divus vārtus guva Ieva Jurkāne.

FK "Ķekava", kuras laukums Ķekavas sporta namā neatbilst florbola standartiem, pusfināla sērijas mājas spēles izvēlējies aizvadīt Lielvārdes novada sporta namā. Jau 5.minūtē ķekavietes Ievas Jurkānes personā atklāja spēles rezultātu (1:0), bet RSU florbolistes vēl pirmajā periodā atbildēja ar to pašu – 1:1. Otrās trešdaļas sākumā abas komandas vienas minūtes laikā vēlreiz apmainījās ar vārtu guvumiem (2:2), bet turpinājumā vārtus guva tikai laukuma saimnieces. 37.minūtē Jurklāne iemeta, kā vēlāk izrādījās, uzvaras vārtus – 3:2, bet punktu spēlei pielika divas Lielvārdes florbola audzēknes – 55.minūtē Līgas Akmeņkalnes piespēli vārtu guvumā pārvērta Sintija Kalvāne, nofiksējot mača galarezultātu – 4:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina divu vārtu autori Ievu Jurkāni, bet labākās gods RSU sastāvā tika Līgai Cebulei, kura izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām vadībā ar 1:0 izvirzījusies "Ķekava".

Izmantotie resursi:floorball.lv