19.01.2018. 23:16

Ķekavas Sporta namā kopvērtējuma otrās vetas īpašniece “Ķekava/Optibet” uzņēma piektās pozīcijas īpašnieci “Valmiera Glass/Vidzemes augstskolui”. Spēle izvērtās dramatiskiem notikumiem, kritumiem un kāpumiem bagātā. Laukuma saimnieki mača pirmajā ceturtdaļā izvirzījās pārliecinošā vadībā, taču viss sagriezās kājām gaisā otrajā cēlienā, 15. minūtē vadībā izvirzoties jau valmieriešiem (33:34). Līdz puslaika beigām vadībā paspēja izvirzīties abas pretinieces, tomēr pēdējo minūti veiksmīgāk aizvadīja viesi, puslaiku noslēdzot ar 51:46 sev par labu.

Otrā puslaika sākumā laukumā dominēja valmierieši, pārsvaru palielinot līdz 12 punktiem (60:48). Ķekavieši līdz pat mača beigām centās atspēlēties un vēl trīs minūtes līdz beigu signālam mājinieku deficīts bija -5 punkti. Tomēr galotne piederēja ķekaviešiem, kuri pusotru minūti pirms beigām panāca 87:86, bet visā mačā uzvarēja ar 92:89.Uzvarētāju rindās ar 28 punktiem rezultatīvākais bija Nauris Miezis, bet zaudētājiem 23 punktus izcīnīja Mārtiņš Viņauds.

Citā turnīra par 1.-12. vietu mačā “Kandava/CAMPAR” viesos ar 76:59 pārliecinoši pieveica RTU. Savukārt turnīrā par 13.-20. vietu “OC Limbaži” basketbolisti ar 89:59 sagrāva KP BA/DSN vienību.

Ķekava/Optibet - Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola 92:89 (28:19, 18:32, 15:19, 31:19)Ķekava/Optibet: Miezis 28, Rubenis 20, Šteinbergs 15, Čavars 10, Pāže 10, Saknītis 7, Bērziņš 2.Valmiera Glass/VA: Vīņauds 23, Engers 19, Vēveris 16, Ivanovs 8, Grīnbergs 8, Dubults 5, Liepiņš 5, Kohanovs 3, Riekstiņš 2.

RTU – Kandava/COMPOR 59:76 (12:16, 20:23, 11:13, 16:24)RTU: Aņisimovs 10, Bikovs 10, Bērziņš 10, Grabovskis 7, Bērziņš 6, Ozoliņš 5, Saliņš 3, Goščaroks 3, Stalidzāns 2, Ozols 2, Keziks 1.Kandava/COMPOR: Strāķis 25, Čīma 16, Rudmiezis 14, Šilbergs 6, Rozentāls 5, Kundrats 4, Gotfrīds 4, Savčenko 2.

OC Limbaži – KP BA/DSN 89:59 (33:15, 15:16, 15:12, 26:16)OC Limbaži: Ikaunieks 26, Ošiņš 21, Silavs 10, Veide 8, Kukulis 7, Brenčs 7, Freibergs 6, Penka 4.KP BA/DSN: Hermanis 15, Bērziņš 11, Salenieks 9, Kaugars 7, Helmanis 6, Gertners 5, Niedra 4, Miglinieks 2.

Izmantotie resursi:| Latvijas Basketbola savienība

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana