06.11.2016. 16:02

Pēdējos divos Londonas ''Arsenal'' un ''Tottenham Hotspur'' savstarpējos mačos tika fiksēts neizšķirts. Līdz šai spēlei Mauriso Početino vadītā komanda bija vienīgā, kas Premjerlīgā nebija zaudējusi ne maču, taču tas deva tikai piekto vietu, jo puse no spēlēm bija neizšķirti. Pirms šīs kārtas Arsēna Vengera vienība bija iekrājusi trīs punktu pārsvaru pār savu pretinieci. Premjerlīgas labākās aizsardzības komandas sastāvā šovakar atgriezās vienības labākais uzbrucējs Harijs Keins, kurš izārstējis savainojumu.

Puslaika sākumā bija vērojama līdzīga spēle, taču pirmā bīstamā Londonas ''Arsenal'' izdevība radās pretuzbrukumā, kad pēc Sančesa piespēles kreisajā flangā brīvs bija Alekss Ivobi, kura sistā bumba ar pirmo pieskārienu lidoja vārtsargam tieši virsū. Nedaudz vēlāk sekoja vēl viens izcils mājinieku uzbrukums, kad no visa spēka pa vārtiem sita Teo Volkots, taču bumba atsitās pret vārtu stabu un atlēkušo bumbu no sarežģītas pozīcijas uzreiz pāri vārtiem raidīja Ezils. Puslaika izskaņā ''Arsenal'' nopelnīja standarsituāciju, pēc kuras neveiksmīgi bumbu savos vārtos ar galvu sita Kevins Vimmers, panākot 1:0 mājinieku labā. Pirmais puslaiks tādējādi noslēdzās ar nemainīgu rezultātu un ''Arsenal'' pārsvaru.

Otrā puslaika sākums veiksmīgāks izvērtās viesiem. Musā Dembelē ielauzās pretinieku soda laukumā, taču pret viņu tika pārkāpti noteikumi, un galvenais tiesnesis par to nozīmēja 11 metru soda sitienu. To devās izpildīt Keins, kurš, sitot pa vidu, savā atgriešanās mačā guva vārtus, izlīdzinot rezultātu - 1:1.

''Tottenham'' atlikušajā laikā bumbu kontrolēja daudz vairāk, turklāt pēc tāla Kristana Eriksena centrējuma bumbu neaizskāra neviens spēlētājs un tā atsitās pret vārtu stabu. Pēc dažiem emocionāliem uzbrukumiem bumbas kontroli uz īsu brīdi pārņēma ''Arsenal'', tomēr ātri vien to zaudēja. Spēles izskaņā ļoti tālu no vārtiem izskrēja Petrs Čehs, kurš izklupienā veiksmīgi saglabāja bumbu pret Vensānu Jansenu un par mata tiesu izglāba savu komandu no vārtu zaudējuma. Spēle noslēdzās 1:1, kas bija ''Tottenham'' sestais neizšķirts 11 spēlēs.