07.03.2015. 18:52
Šodien Anglijas Premjerlīgā tika aizvadīta 27. kārtas pārceltā spēle, kurā "Tottenham Hotspur" viesos tikās ar 18. vietā esošo "Queens Park Rangers". Pateicoties Harija Keina diviem gūtajiem vārtiem viesi izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1, turpinot aizraujošo cīņu par iekļūšanu četru labāko komandu skaitā sezonas beigās.

Mourisio Poketino vadītā "Tottenham" reāli cīnās par iekļūšanu sezonas beigās labāko četru komandu skaitā, tādēļ šodien bija nepieciešama uzvara, kā rezultātā komanda pakāptos uz sesto pozīciju turnīra tabulā, atpaliekot tikai trīs punktus no kārotā mērķa. Vēl viena spēles intriga bija saistīta ar uzbrucējiem, jo abās vienībās spēlē Anglijas rezultatīvākie uzbrucēji - Čārlijs Ostins un Harijs Keins. Jau no pirmajām minūtēm abas komandas skatītājiem piedāvāja aizraujošu, uzbrukumiem bagātu cīņu, kā rezultātā abiem vārtsargiem nācās demonstrēt visu savu meistarību. Bet 29. minūtē arī Igo Loriss nebūtu glābējs, ja vien Ostina spēcīgi triektā bumba lidotu nedaudz zemāk par pārliktni.

Savukārt Keins pēc piecām minūtēm bija daudz nežēlīgāks, pēc centrējuma soda laukumā ar galvu raidot bumbu tīklā, apsteidzot nepārdomāti un nedaudz avantūristiski no vārtiem izskrējušo Robertu Grīnu (0:1), pie viena panākot rezultatīvāko uzbrucēju sarakstā Ostinu. Puslaika pēdējās minūtēs abu komandu vārtsargi vēl pa reizei atvairīja bīstamus sitienus, bet pārtraukumā viesi devās ar minimālu pārsvaru, lai gan kopumā QPR bija pelnījuši uzslavu par savu cīņu uzbrukuma zonā.

Uzreiz pēc pārtraukuma "Tottenham" metās nostiprināt pārsvaru un 48. minūtē Kristianam Eriksenam padevās gandrīz perfekts tālsitiens, jo Grīns bumbu nespēja tvert, bet tā trāpīja pa labo vārtu stabu. 59. minūtē dānis vēlreiz neizmantoja lielisku iespēju, kad vārtsargs jau vairs nebija glābējs, bet Ostins spēja izklupienā neļaut bumbai nokļūt tīklā. Kopumā mačs otrajā puslaikā bija kļuvis vēl atklātāks un komandas azartiski metās uzbrukumos izmantojot brīvās zonas. Bet 68. minūtē mājinieku situācija kļuva gandrīz bezcerīga, jo neveiksmīgas aizsargu sadarbības rezultātā Keins nokļuva viens pret Grīnu un neatstāja vārtsargam nekādas cerības (0:2). Tomēr QPR spēlētāji negrasījās padoties, jo 75. minūtē Sandro precīzi raidīja bumbu labajā vārtu stūrī, atjaunojot intrigu un nodrošinot aizraujošu mača galotni. Neskatoties uz izmisīgajiem laukuma saimnieku uzbrukumiem "Tottenham" noturēja svarīgo uzvaru, pakāpjoties uz sesto vietu tabulā.