01.01.2017. 17:24

"Tottenham" pamatsastāvā pēc uzvaras Sauthemptonā (4:1) tika veiktas četras izmaiņas. Rezervē palika Musā Sisoko un Musā Dembelē, diskvalifikācijas dēļ nespēlēja aizsargi Kails Vokers un Jans Vertongens, un viņu vietā laukumā devās Kevins Vimmers, Tobijs Alderveirelds, Kierans Tripjers un Hinmins Sons.

Uzvarējusi iepriekšējās trīs spēlēs – pret "Hull" (3:0), "Burnley" (2:1) un "Southampton" (4:1) -, "Tottenham" arī šodien sāka apņēmīgi. Allī 26. minūtē trāpīja pa vārtu stabu, bet jau nākamajā minūtē viesi guva vārtus un vēl sešas minūtes vēlāk dubultoja pārsvaru. Abas reizes nostrādāja Tripjera un Keina sadarbība, angļu uzbrucējam vispirms trāpot brīvā tuvajā stūrī (1:0) un pēc tam arī noslēdzot aizsarga centrējumu (2:0).

Pirmā puslaika beigās un otrā puslaika sākumā vēl pa reizei izcēlās Allī. 41. minūtē mājinieku aizsargs neveiksmīgi centās izsist bumbu no sava soda laukuma, bet cīņā par atlēkušo bumbu izveicīgākais bija Allī, kurš pēc tam precīzi trāpīja tālajā apakšējā stūrī (3:0). Savukārt otrā puslaika pirmajā minūtē Keins soda laukumā piespēlēja Allī, kurš apstrādāja bumbu un raidīja to tuvajā stūrī (4:0). Jau kompensācijas laikā goda vārtus guva bijušais "Tottenham" aizsargs Juness Kabuls, laupot savam tautietim Igo Lorisam sauso spēli (1:4). Trešdien "Tottenham" savā laukumā uzņems "Chelsea".

Vakara otrajā spēlē Arsēna Vengera vadītajam Londonas "Arsenal" savā laukumā pret "Crystal Palace" būs iespēja no labāko četrinieka izstumt Žuzepu Gvardiolu un Mančestras "City", kas vakar Premjerlīgas 2016. gada pēdējā spēlē zaudēja Liverpūlē (0:1). Vienīgos vārtus jau astotajā minūtē guva nīderlandiešu aizsargs Žoržinjo Veinaldums, kurš pēc centrējuma netverami sita ar galvu. "Liverpool" pamatsastāvā spēlēja arī Igaunijas izlases kapteinis Ragnars Klavans, kurš aizstāja savainoto kamerūnieti Žoelu Matipu. Galvenais treneris Jirgens Klops pēc spēles pazobojās par līderi "Chelsea", kas izcīnīja 13. uzvaru pēc kārtas: "Varat iedomāties, cik kaitinoši ir uzvarēt 13 spēles pēc kārtas un tik un tā būt vadībā tikai ar sešiem punktiem?!"