11.04.2015. 00:13
Igaunijas basketbola līgā Reinis Strupovičs, Edgars Krūmiņš un Jurijs Aleksejevs kopā guva 50 punktus un sekmēja "Valga/Maks&Moritz" pirmo ceturtdaļfināla uzvaru pār "Tyco Rapla" ar 80:77. Savukārt Spānijas otrajā līgā Jānim Kaufmanim 5+5+5 spēle.

Latvijas basketbolistiem bagātā Valgas vienība izbraukumā pret "Tyco Rapla" pirmajā puslaikā prata iegūt 15 punktu pārsvaru, kas solīja izvairīšanos no intrigas spēles beigās, taču panākums tomēr tika gūts vien pēdējās minūtēs un tikai ar trīs punktu pārsvary (80:77).

Reinis Strupovičs izcēlās ar 19 punktiem (1p. 8/9, 2p. 1/6, 3p. 3/6) un bija rezultatīvākais savā komandā, bet Jurijs Aleksejevs pievienoja 17 punktus un 12 atlēkušās bumbas. Edgars Krūmiņš papildināja komandas rēķinu par 14 punktiem, Kalvim Krūmiņam seši punkti, bet Mārim Ļaksam divi.

Regulāro sezonu Valgas komanda noslēdza sestajā vietā, līdz ar to ceturtdaļfinālā pretim saņēma trešās vietas ieguvēju "Tyco Rapla". Sērija turpināsies līdz vienas komandas trim uzvarām.

Spānijas otrajā līgā spēli aizvadījis Jānis Kaufmanis, kurš guva piecus punktus "Forca LLeida" zaudējumā "Ford Burgos" ar 72:81. Kaufmanis trāpīja tikai vienu septiņiem trejačiem, taču savāca piecas atlēkušās bumbas un izdarīja piecas rezultatīvas piespēles, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu nospēlētajās 20 minūtēs.

Izmantotie resursi:Liga Adecco Oro | Federación...Alexela Korvpalli Meistriliiga