19.12.2015. 23:39
Vakar un šodien Eiropas regbija laukumos norisinājās kārtējās Čempionu kausa cīņas un vienā no tām Parīzes "Metro 92" cīnījās neizšķirti ar Northemptonas "Saints" (9:9) visus punktus savas komandas labā guva Dens Kārters.

"Racing 92" un "Saints" spēle bija svarīga no turnīra tabulas viedokļa, jo abas šīs komandas cīnījās par vadību Čempionu kausa trešajā grupā un uzvaras gadījumā Anglijas Premjerlīgas komandai bija iespēja izvirzīties vadībā.

Kā jau šādiem mačiem ir ierasts, tad piesardzība, ko nosaka bailes kļūdīties, bija abu komandu galvenā spēles stratēģija, tiesa, tas nekādā gadījumā tās neatbrīvoja no kļūdām, kuru pirmajā puslaikā bija pietiekoši, taču, pateicoties Jaunzēlandes veterāna Dena Kārtera diviem precīzajiem sitieniem, Francijas komanda pārtraukumā devās ar sev labvēlīgo 6:3.

Otrajā puslaikā spēle bija līdzīga un, lai arī kā Northemptonas komanda vēlējās izcīnīt uzvaru, viņi prata vien izlīdzināt rezultātu, bet, lai pārņemtu spēles vadību, viņiem pietrūka gan meistarības gan, dažubrīd, arī veiksmes. Turklāt, nebija arī tā, ka "Racing 92" komanda to vien darīja kā sēdēja aizsardzībā, jo arī viņi mēģināja veidot uzbrukumus, kuri, jāatzīst, bija tikpat neveiksmīgi kā "Saints" komandai.

Līdz ar to var teikt, ka neizšķirts rezultāts šajā spēlē ļoti labi atainoja patiesos spēku samērus. Tāpat šis neizšķirts palīdzēja Francijas "Top 14" komandai saglabāt divu punktu pārsvaru pār Northemptonas vienību.

Pie uzvarām šovakar tika arī visas trīs iepriekšējās sezonas Eiropas spēcīgāko nacionālo čempionātu komandas. Tulona ne bez grūtībām ar 20:16 pārspēja Leinsteras komandu. Daudz vieglāk gāja "Saracens", kuri ar 55:13 pārspēja "Oyonnax" klubu, bet Glāzgovas "Warriors" sīvā cīņā, kura ilga līdz pat mača pēdējai minūtei, ar 9:6 pārspēja Lanelli "Scarlets" regbistus.