10.10.2013. 18:50
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas izbraukuma mačā latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums guva divus vārtus, bet viņa pārstāvētais Maskavas "Dynamo" izsēja divu vārtu pārsvaru un pēcspēles metienos piekāpās Austrumu līdervienībai Astanas "Barys" (3:4).

Pirmajā periodā aktīvāki bija mājinieki. KHL rezultatīvākā komanda ātrā spēlē centās diktēt savus noteikumus. 16. minūtē mājinieki ieguva 4 minūšu vairākumu, tomēr viesi neļāva izveidot bīstamus momentus. Dodoties pirmajā lielajā pārtraukumā, tablo vēstīja 0:0.

Otrā perioda sākumā Karsuma maiņas biedrs Aleksejs Cvetkovs izvirzīja dinamiešus vadībā (1:0). 38. minūtē astanieši spēja panākt izlīdzinājumu, bet trīs sekundes pirms perioda beigām skaitliskajā vairākumā maskaviešu vadību atjaunoja mūsu Karsums. Šajā epizodē latvietis ieņēma aizsarga pozīciju "Dynamo" pirmajā maiņā (Novāks-Karsums, Komarovs-Gorovikovs-Volkovs). Mūsu spēlētājs saņēma piespēli no Filipa Novāka un raidīja ripu kazahu vārtu tālajā stūrī (2:1).

Trešā perioda sākumā ritēja līdzvērtīga cīņa. 49. minūtē maskavieši ieguva lielo skaitlisko vairākumu. Tāpat kā iepriekš, arī tagad latvietis ieņēma aizsarga pozīciju pirmajā maiņā. Atkal pēc Novāka piespēles Karsums raidīja ripu kazahu vārtu tālajā stūrī, tikai šoreiz no otras puses un bez ripas apstrādāšanas (3:1). Turpinājumā pēc Karsuma noraidījuma kazahu vienība 54. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, bet pēc Novāka noraidījuma 59. minūtē jau tika panākts izlīdzinājums (3:3), turklāt minūti pirms pamatlaika beigām maskaviešu pirmās maiņas centrs saņēma 2+10 noraidījumu.

Papildlaikā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienos pārāki bija mājinieki. Līdz ar to Astanas "Barys" nostiprina pimo pozīciju Austrumos, bet Maskavas "Dynamo" paliek otrajā vietā Rietumos.

Šajā spēlē Mārtiņš Karsums laukumā bija 16:16 minūtes, kuru laikā guva divus vārtu un nopelnīja divas soda minūtes. Pavisam sešpadsmit mačos latviešu uzbrucējs sakrājis 6 (5+1) rezultativitātes punktus.

Tikmēr citā mačā Omskas "Avangard" pārtrauca 9 zaudējumu sēriju un savā laukumā pieveica Podoļskas "Vityaz" (3:1)

Izmantotie resursi:khl.ru

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA