04.05.2014. 19:53
Matīss Karro aizvadījis lielisku otro braucienu MXGP pasaules čempionāta posmā Nīderlandē, izcīnot desmito vietu.

Pirmajā braucienā Karro ierindojās tikai 18. pozīcijā, taču otrā sacīkste viņam padevās daudz veiksmīgāka. Pēc laba starta Karro bija pacēlies pat uz sesto vietu, ko kādu laiku saglabāja, taču pēc tam vairākiem braucējiem izdevās viņu apdzīt. Finišu Latvijas labākais solo motokrosa braucējs šķērsoja desmitajā vietā, kas ir sportista otrais labākais rezultāts aizvadīto sešu pasaules čempionāta posmu laikā.

Otrs MXGP pilots Augusts Justs pirmajā braucienā 27 sportistu konkurencē ieņēma 24. pozīciju, uzvarētājam zaudējot vienu apli, bet otrajā sacīkstē uz starta neizgāja, līdz ar to šajā posmā palicis bez punktiem.

Braucienos uzvarēja Gotjē Polins un Antonio Kairoli. Par posma uzvarētāju kļuva Kairoli.

Karro sezonas kopvērtējumā savācis jau 68 punktus un ieņem 17. vietu, kamēr Justs ar 10 punktiem ir 30. pozīcijā. Jāpiemin, ka punktus viņš nav guvis jau trīs posmus pēc kārtas.

Turpat Valkensvārdas trasē norisinājās arī MX2 klases posms, kur abos braucienos uzvarēja Džefrijs Hērlingss. Savukārt Roberts Justs braucienos ieņēma 18. un 19. vietu, nopelnīja 5 punktus un posmā starp 33 braucējiem ieņēma 21. pozīciju. Sezonas kopvērtējumā Hērlingss ir līderis, bet Justs pašlaik 21. vietā.

Pasaules čempionāts turpināsies 11. maijā Spānijā.