07.09.2013. 18:52
Matīss Karro šodien izcīnīja 12. vietu kvalifikācijā pirms MX1 pasaules motokrosa čempionāta noslēdzošā posma, kas svētdien risināsies Nīderlandē.

Uz starta kvalifikācijas sacīkstē stājās tikai 23 dalībnieki, kas nozīmē, ka visiem Beneluksa valstu "Grand Prix" izcīņā būs laba izdevība iekļūt punktos.

Karro šajā konkurencē ieguva 12. vietu, finišējot 1 minūti un 20 sekundes aiz uzvarētāja Antonio Kairoli no Itālijas. Savukārt otrs Latvijas pārstāvis Augusts Justs ierindojās 17. vietā, no Kairoli atpaliekot 2 minūtes un 9 sekundes.

Kairoli kvalifikācijā par 5 sekundēm apsteidza britu Šonu Simpsonu, kamēr trešo vietu, zaudējot pasaules čempionam un pašreizējam kopvērtējuma līderim 16 sekundes, ieguva krievs Jevgēņijs Bobriševs.

MX2 klasē kvalifikācijā bija redzams krietni lielāks dalībnieku pulks - 30 braucēji.

Šeit no Latvijas startēja tikai Roberts Justs, kurš sākotnēji atradās otrajā desmitniekā, taču pirms finiša atkrita līdz 26. vietai, finišējot vienā aplī ar uzvarētāju, taču zaudējot 2 minūtes un 11 sekundes.

Par uzvarētāju MX2 klasē kvalifikācijas sacīkstē kļuva šogad nepārspējamais Džefrijs Hērlingss no Nīderlandes, kurš par 4 sekundēm apsteidza citu šīs valsts pārstāvi Glenu Koldenhofu. Trešajā vietā francūzis Žordī Tiksjē.