Pagājušās nedēļas beigās Karro Zviedrijā notikušajā čempionāta 12.posmā izcīnīja 12.vietu. «Wilvo Forkrent KTM» komandu pārstāvošais Karro pirmajā braucienā palika vien 19.vietā, bet otrajā atkārtoja karjeras augstāko sasniegumu un finišēja astotajā pozīcijā.
«Brīvie treniņi gāja ļoti labi, jo tiku galā ar slideno trasi, taču kvalifikācijā īsti negāja. Bija neliela sadursme, pēc kuras salocīju aizmugurējo zobratu, kā rezultātā vēlāk pārāvu ķēdi un izstājos,» Karro teikto citē viņa preses pārstāvis Mārtiņš Jankovskis. «Svētdien uz starta stājos no priekšpēdējās vietas, tāpēc starts nebija labs. Braucu ap kādu 14.vietu, taču tad viens braucējs nogāza mani. Jāsaka gan, ka pats vien biju vainīgs, jo par daudz viņam atstāju iekšmalu, kurā viņš iebrauca.»
«Atkritu uz pēdējo vietu, līdz beigās aizcīnījos līdz 19.vietai. Pirmajā braucienā mani apļa laiki bija desmit ātrāko braucēju robežās, taču, līdzko noķēru kādu braucēju, pagāja vismaz divi apļi, kamēr apdzinu viņu, jo trase bija grūta un slidena, tāpēc apdzīt nebija tik vienkārši,» atceras sportists.
«Otrajā braucienā arī no starta aizgāju ap 14.vietu, taču pirmajā aplī veicu dažas labas apdzīšanas un pakāpos jau uz desmito pozīciju. Beigās aizcīnījos līdz astotajai vietai, ar ko biju ļoti apmierināts. Jāsaka, ka arī šajā braucienā mani apļa laiki bija desmit ātrāko braucēju robežās,» izceļ Karro. «Divu braucienu summā tas man deva 12.vietu, taču žēl, ka neizdevās pirmais brauciens. Jāpriecājas, ka esmu sveiks un vesels, jo pēdējos gados Zviedrijā nav bijušas manas mīļākās sacīkstes, jo šeit ir piedzīvotas arī sāpīgas neveiksmes.»
Tikmēr Dāvis Ivanovs no «MX Moduls» komandas savā pirmajā pasaules čempionāta posmā šosezon pirmajā braucienā finišēja 24.vietā, bet otrajā - izstājās.
Pasaules čempionāta kopvērtējumā MXGP klasē pēc 12 posmiem līderpozīcijā ar 527 punktiem nostiprinājās septiņkārtējais pasaules čempions Antonio Kairoli no Itālijas, bet Karro ar 146 punktiem saglabājis 16.vietu, kamēr Augusts Justs, kurš pārtraucis savu karjeru, sešos posmos tika pie desmit punktiem un ir 36.pozīcijā.
Sezona līdz septembrim risināsies 18 posmu garumā. Pēc sezonas septembra beigās Ķeguma trasē «Zelta zirgs» risināsies prestižais pasaules Nāciju kauss motokrosā.





