03.06.2012. 18:03
Šodien Francijā tika dots starts kārtējam pasaules motokrosa čempionāta posmam, kurā 13. vietu MX1 klasē izcīnīja Matīss Karro. Tāpat pie punktiem tika Dāvis Ivanovs un Augusts Justs.

Pirmajā MX2 klases braucienā pārliecinošu uzvaru izcīnīja kopvērtējuma līderis Džefrijs Herlings, kurš aiz sevis atstāja savu komandas biedru Džeremiju van Horebīku. Trešais palika Tomijs Serle, kurš brauciena sākumā bija atkritis uz beigām. 27. vietā pirmajā braucienā ierindojās Dāvis Ivanovs.

Otrajā braucienā Serle atspēlējās Herlingsam un izcīnīja uzvaru. Otrais palika jau pieminētais Herlings, bet trešais - van Horebīks. 20. vieta un viens punkts Ivanovam. Divu braucienu summā uzvarēja Herlings, bet divus punktus viņam zaudēja Serle. 23. vieta Ivanovam. Absolūtajā ieskaitē Herlings pārsvaru pār Serli palielinājis līdz 22 punktiem. Roberts Justs, kurš sacensībās nepiedalījās, ar deviņiem punktiem ir 29. pozīcijā, bet Ivanovs tagad ar diviem punktiem kopvērtējumā ieņem 46. Vietu.

MX1 klasē pirmajā braucienā uzvarēja itālis Antonio Kairolī, kuram beigās sīvu pretestību izrādīja mājinieks Paulins Gutjērs. Trešais palika vēl viens franču sportists Kristofs Pursels. Labs brauciens padevās Matīsam Karro. Vienu brīdi mūsu sportists atradās desmitajā vietā, taču vēlāk Karro atkrita uz 12. vietu. Diemžēl nosargāt šo vietu viņam neizdevās, jo pašās beigās viņu apdzina igaunis Tanels Leoks.

Otrajā braucienā vienu brīdi par pirmajām vietām cīnījās kādi pieci sportisti, taču beigās visātrākais un stabilākais bija Kairolī, kurš izcīnīja savu otro uzvaru. Otrais palika Gutjērs. Atkal labs brauciens padevās Karro. Ilgu laiku mūsu sportists turējās desmitajā vietā, taču īsi pirms brauciena Kens de Daikers veica apdzīšanas manevru un aizķēra Karro, kurš krita. Līdz ar to beigās mūsu sportists atkrita uz 14. vietu. Ilgu laiku 20. vietā atradās A.Justs, taču beigās nācās atkrist uz 21. vietu.

Līdz ar to par posma uzvarētāju kļuva Kairolī, kurš ir arī līderis absolūtajā ieskaitē. Karro posmā 13. vietā, bet absolūtajā ieskaitē – 14. vieta. Augusts Justs ar diviem punktiem ieņem 41. vietu.