31.05.2015. 08:52
Vakarnakt Brazīlijā savu kārtējo uzvaru statistika ailītē ierakstīja amerikāņu sportists, bijušais pagaidu UFC pusvidējā svara čempions Karloss Kondits (30-8-0), kurš otrajā raundā ar tehnisko nokautu (pretinieka traumas dēļ) uzveica brazīlieti Tiago Alvesu (21-10-0).

Cīņu šova „UFC Fight Night 67” vakara galvenajā mačā viens otram pretī stājās bijušie pretendenti uz obligātā UFC čempiona titulu Karloss Kondits ar Tiago Alvesu. Abi šie sportisti savulaik cīņā par čempiona kroni atzina leģendārā kanādieša Džordža Santpjēra (25-2-0) pārākumu un tā arī nekļuva par UFC pusvidējā svara karaļiem. Taču viņu sportiskās gaitas pēc zaudējuma Santpjēram nebeidzās un viņi atkal turpina ceļu pēc kārotās čempiona jostas.

Pirmo raundu cīkstoņi aizvadīja izpētot pretinieku, necenšoties lieki riskēt, taču tik un tā nedaudz prasmīgāks pēc aizvadītajām piecām minūtēm izskatījās Alvess.

Otrā raunda sākumā Tiago izlaida spēcīgu Kondita raidīto sitienu ar elkoni un nokrita zemē, taču, lai arī sitiens bija spēcīgs, brazīlietis ātri tika uz kājām. Sportisti nevairījās no atklātas cīņas, kurā tika izdarīti ļoti daudz sitienu. Abi uzņēma vairākus spēcīgus sitienus, taču trāpīgāks bija Karloss, kurš bija veiksmīgāks gan kājās, gan parterā, kur izdarīja ļoti daudz trāpīgu sitienu.

Šajā raundā smagu deguna traumu guva Tiago Alvess, kuru pēc ārstu apskates nepielaida pie trešā raunda, līdz ar to uzvaru ar tehnisko nokautu piešķirot Karlosam Konditam, kurš cīņu būrī bija atgriezies pēc gadu ilgas pauzes.

Nr. Uzvarētājs Zaudētājs Metode Raunds Laiks
1. Carlos Condit Thiago Alves TKO (doctor’s stoppage) 2 5:00
2. Charles Oliveira Nik Lentz submission (guillotine choke) 3 1:10
3. Alex Oliveira K.J. Noons submission (rear-naked choke) 1 2:51
4. Francimar Barroso Ryan Jimmo decision (unanimous) 3 5:00
5. Francisco Trinaldo Norman Parke decision (split) 3 5:00
6. Darren Till Wendell Oliveira KO (elbows) 2 1:37
7. Rony Jason Damon Jackson submission (triangle choke) 1 3:31
8. Jussier Formiga Wilson Reis decision (unanimous) 3 5:00
9. Nicolas Dalby Elizeu Zaleski decision (split) 3 5:00
10. Mirsad Bektic Lucas Martins TKO (punches) 2 0:30
11. Juliana Lima Ericka Almeida decision (unanimous) 3 5:00
12. Tom Breese Luiz Dutra TKO (punches) 1 4:58

Izmantotie resursi:Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties