09.06.2016. 12:45
Goldensteitas ''Warriors'' pārstāvji pēc pirmā zaudējuma Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijā pret Klīvlendas ''Cavaliers'' mēģināja atrast sakāves iemeslus.

''Nebijām gatavi spēlei. Jau pašā spēles sākumā viņi spēja izdarīt mums sitienu pa seju. Pieļāvām kļūdas kā traki. Maigi. Bijām traki maigi spēles sākumā un ar savu agresivitāti ''Cavaliers'' uzstādīja toni mačam. Šķiet, bija 9:0 un man bija jāpieprasa minūtes pārtraukums. Negaidīju, ka tā notiks.

Runājām ar komandu par to. Runājām, kā Klīvlenda izies savā laukumā, esot iedzinējos sērijā ar 0-2. Par to visu tika runāts. Ticēju un cerēju, ka mana komanda spēlēs daudz labāk. Bet nespēlēja, tātad nebiju viņus sagatavojis spēlei,'' tā pēc pirmā zaudējuma NBA finālsērijā izteicās ''Warriors'' galvenais treneris Stīvs Kers.

''Nezinu...Zinu tikai, ka šovakar spēle neritēja, kā to vēlējāmies. Ir grūti rast izskaidrojumu katrai reizei, kad esi pieveikts. Domāju, ka lielākā problēma bija enerģija, komandas enerģija. Šovakar viņi bija vairāk izsalkuši nekā mēs. Mums tam gan nav nekāda attaisnojuma. Tā vienkārši notika. Skaidrs, ka nespēsim trāpīt katru metienu. Būs kļūdas. Bet, ja spēlēsim ar labu enerģiju, vairs neredzēsim šādus zaudējumus ar mīnus 30,'' vīlies pēc cīņas bija ''Warriors'' aizsargs Klejs Tompsons.

''''Play-off'' ir sarežģīti. Tas ir smags ceļš, lai uzvarētu čempionātā, un to mēs saprotam. Gribam spēlēt perfektu basketbolu, gribam uzvarēt katrā spēlē, bet tā dzīvē nenotiek. Bet ceram, ka sērijas gaitā pierādīsies, kura ir labāka komanda un uz to arī ejam. Būtu ļoti priecīgi atrasties vadībā sērijā ar 3-0 un saņemt iespēju jau piektdien uzvarēt čempionātā. Šovakar spēle vienkārši aizgāja pretējā virzienā,'' Stefens Karijs atzīmēja, ka ļoti svarīga būs nākamā spēle, kurā Goldensteitai būšot jāpierāda, kā tā spēj atgūties pēc šādiem zaudējumiem.