23.03.2015. 09:18
Latvijas karatists Ruslans Sadikovs aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnīja trešo vietu Eiropas čempionātā (WKF versijā), līdz ar to nodrošinot vietu arī pirmajās Eiropas spēlēs, kas jūnijā notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.

Ruslans Sadikovs startēja svara kategorijā līdz 75 kilogramiem. 42 sportistu konkurencē viņš aizkļuva līdz pat sacensību pusfinālam, kur ar 0:3 nācās piekāpties nākamajam sudraba medaļniekam Noā Bičam (Vācija).

Cīņā par bronzu Sadikovs ar 2:0 pārspēja Francijas sportistu un kļuva par vienu no astoņiem karatistiem savā svara kategorijā, kurš startēs pirmajās Eiropas spēlēs, kas šī gada jūnijā norisināsies Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.

Eiropas karatē čempionātā piedalījās 46 valstu sportisti. No citiem Latvijas pārstāvjiem jāizceļ Viktorijas Rezajevas septītā vieta (39 dalībnieču konkurencē) svara kategorijā līdz 68 kilogramiem. Latvijas karatiste uzvarēja pirmajās divās cīņās, taču pēc tam piekāpās Austrijas un Grieķijas sportistēm. Kopumā Latviju Stambulā notiekošajā čempionātā pārstāvēja pieci karatisti.

Izmantotie resursi:Baltijas Karate Klubs :: Jaunumi