10.01.2014. 22:10
"Skonto" galvenais treneris Tamazs Pertija sarunā ar Sportacentrs.com informējis, kuri futbolisti šobrīd devušies uz ārzemēm, lai mēģinātu iekļūt spēcīgu klubu sastāvos.

Šobrīd uz pārbaudēm devušies trīs "Skonto" futbolisti. Artūrs Karašausks un Ruslans Mingazovs mēģina iekļūt Krievijas Premjerlīgas klubos, savukārt Aleksandrs Fertovs atrodas kāda Ukrainas Premjerlīgas kluba nometnē. Pertija klubu vārdus nesauca, taču izteica cerību, ka visi šie spēlētāji tiks pie līguma.

Tāpat Pertija informēja, ka tuvākajā laikā uz pārbaudēm dosies Valērijs Šabala un Vladislavs Gabovs, kā arī Nauris Bulvītis, kurš gan vairs neesot "Skonto" īpašums. Par radušos situāciju ar Bulvīti un arī Alanu Siņeļņikovu, kuri vai nu jau ir brīvie aģenti vai tuvu tam, lasiet tuvākajā laikā Sportacentrs.com.

No leģionāriem "Skonto" rīcībā šobrīd ir ganietis Ofosu Apija un gruzīns Iraklijs Klimiašvili, bet drīzumā pievienošoties arī lietuviešu vārtsargs Pauļus Gribausks. Savukārt nu jau laikam bijušo Daugavpils "Daugavas" futbolistu Edgaru Jermolajevu (U-21 spēlētājs) Pertija nosauca par "Skonto" spēlētāju "bez piecām minūtēm" - proti, mutiska vienošanās panākta, futbolists trenējas ar "Skonto", bet pagaidām nav parakstīts līgums.

Tāpat Pertija atklāja, ka ar "Skonto" trenējas vārtsargi Andrejs Pavlovs (pagājušo gadu pabeidza Jūrmalas "Spartakā") un Vitālijs Meļņičenko (Latvijas čempions "Ventspils" rindās, tiesa, Virslīgā 2013. gadā nospēlēja tikai piecus mačus). Treneris sacīja, ka par abiem ir labs iespaids un notiek pārrunas, tomēr tai pašā laikā jāņem vērā, ka komandā joprojām ir Dmitrijs Grigorjevs un kopā ar Gribausku iznāk jau četri vārtsargi - skaidrs, ka visiem vietas nepietiks. Pertija informēja, ka notiek pārrunas ar vēl četriem vietējiem spēlētājiem, tomēr uzvārdus nesauca.

Pertija arīdzan veltīja kritiku pāris futbolistiem. Artjoma Osipova sakarā gruzīnu speciālists uzsvēra, ka neapmierina viņa profesionalitāte un ka būs nopietna saruna - sak, spēlētājam piemetusies zvaigžņu slimība. Savukārt Kristapa Blanka virzienā Pertija veltīja vēl bargākus izteicienus: "Ja ne pagātnes nopelni, jau pagājušā gada sākumā no viņa atvadītos. Viņš mums 2013. gadā diemžēl nepalīdzēja un komandā vairs nepaliks."

Visbeidzot, ja nu kādam šaubas par tikko 35. dzimšanas dienu svinējušā Jura Laizāna turpmāko karjeru, tad tās var kliedēt - futbolists piedalās "Skonto" treniņos un profesionāli gatavojas arī nākamajai sezonai. Pavisam šobrīd "Skonto" treniņos piedaloties 16 spēlētāji.Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties