19.09.2015. 16:31
Rumānijas septītās lielākās pilsētas Brašovas apkaimē turpinās junioru un U23 Eiropas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. 1000m junioru kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš šodien izcīnīja 6. vietu, savukārt šīs distances smaiļotājs Aldis Vilde sacensību noslēgumā ierindojās 10. pozīcijā.

1000m junioru A finālā kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš šodien ar 4:17.120 izcīnīja sesto vietu. Bronzas medaļai vajadzēja vismaz 4:10.336. Pirmajās trijās vietās ierindojās krievs Aleksandrs Tutajevs, bulgārs Angels Kodinovs un baltkrievs Ivans Potapenko.

1000m junioru smaiļotājs Aldis Vilde šorīt ar 03:52.604 pārliecinoši triumfēja B finālā un kopvērtējumā finišēja desmitais, savukārt smaiļotāja Sabīne Cirša ieguva 16. vietu.

200m U23 smaiļošanas divnieks Deniss Volkovs / Kaspars Tīklenieks šodien savā priekšbraucienā ar 0:32.744 ieguva ceturto vietu un kvalificējās pusfinālam. Lai uzreiz tiktu A finālā, pietrūka 0.06 sekunžu.

200m junioru smaiļotāja Daniela Kondratova savā pusfinālā ar 0:45.364 ieguva sesto vietu un kvalificējās B finālam.

Kā jau ziņots, 200m U23 smaiļotājs Roberts Akmens, 200m junioru smaiļotājs Dāvis Ciršs un 200m junioru kanoe airētājs Dāvis Iļjins vakar kvalificējās A finālam. Šajā čempionātā kopumā piedalās 16 mūsējie. Četriem mūsējiem izdevies iekļūt elites finālā.

Izmantotie resursi:europecanoeevents.com