30.04.2014. 14:33
Ceturtdienas vakarā „Viasat Sport Baltic” (VSB) un piedāvā UEFA Eiropas līgas pusfināla atbildes spēles - Valencia pret Sevilla un Turīnas Juventus pret Lisabonas Benfica.

UEFA Eiropas līgas pusfināla pirmajās spēlēs 24.aprīlī abās spēlēs uzvarēji mājnieki – Sevilla ar 2:0 apspēlēja Valencia un Lisabonas Benfica ar 2:1 Turīnas Juventus. No Spānijas derbija komandām savas valsts čempionātā šosezon labak spēlējusi Sevilla, kas ar 59 punktiem ieņem 5.vietu. Valencia izcīnījusi 45 punktus un turnīra tabulā ieņem 8.vietu. Otrajā pusfinālā Lisabonas Benfica jau izcīnījusi savu 33 Portugāles čempionu titulu, bet Turīnas Juventus jau praktiski nodrošinājuši 30 uzvaru Itālijas čempionātā, turklāt 3 pēc kārtas.

Valencia ir ciets rieksts un to pierādīja jau ceturtdaļfinālā, kad komanda pēc zaudējuma pirmajā spēlē Basel 1893 ar 0:3, Valencia spēja atrast sevī spēkus un ticību, lai jau nedēļu vēlāk, savā Mestalla stadionā izrēķinātos ar Šveices vienību 5:0.

VSB komentētājs Toms Prāmnieks: “Pusfināla pirmajā spēlē Sevilla Spānijas derbijā savā laukumā aizvadīja stabilu spēli un izcīnija drošu uzvaru ar 2:0, gūstot vārtus 33. un 36. minūtē, tiesa, pirmie vārti tika gūti aizmugures stāvoklī. Vai ar to Seviļai pietiks, lai divu spēļu summā pārspētu savus tautiešus un iekļūtu finālā? Valencia ir ciets rieksts un to pierādīja jau ceturtdaļfinālā, kad komanda pēc zaudējuma pirmajā spēlē Basel 1893 ar 0:3, Valensija spēja atrast sevī spēkus un ticību, lai jau nedēļu vēlāk, savā Mestalla stadionā izrēķinātos ar Šveices vienību 5:0 (ieskaitot pagarinājumu). Valencia savā laukumā spēj paveikt brīnumus un to ir spējusi pierādīt šajā sezonā, bet vai izdosies to paveikt divas reizes pēc kārtas?”

Pirms nedēļas komandas sagādāja aizraujošu maču Lisabonā, mājniekiem uzvarot ar 2:1. Tas nozīmē gandrīz identiskas izredzes abām komandām pirms atbildes mača Turīnā.

VSB komentētājs Jānis Vuguls: “Pirms nedēļas komandas sagādāja aizraujošu maču Lisabonā, mājniekiem uzvarot ar 2:1. Tas nozīmē gandrīz identiskas izredzes abām komandām pirms atbildes mača Turīnā. Kamēr Benfica, Portugāles čempionu titulu nodrošinājusi jau priekšlaicīgi, varēja atpūtināt savus labākos spēkus nedēļas nogalē, Juventus A sērijā spēlēja ar visiem labākajiem, izcīnot svarīgu uzvaru un arī jau tikpat kā nodrošinot titulu. Līdz ar to, uz pozitīvo emociju viļņa, mājnieki varēs spēlēt brīvi un atraisīti. Papildu stimuls - Eiropas līgas finālspēle notiks 12.maijā tieši Turīnas Juventus stadionā.”

• Ceturtdien, 1.maijā 22:00 UEFA EL. Pusfināls. Valencia – Sevilla• Piektdien, 2.maijā 0:05 UEFA EL. Pusfināls. Turīnas Juventus – Benfica