16.05.2015. 17:25

, LSM.LV - Sports

Kanādas vārtos nepārspēts palika Maiks Smits, bet pa vieniem vārtiem pirmajās divās trešdaļās guva Teilors Hals un Džeisons Speca. Kanādas izlase pirmoreiz kopš 2009.gada nodrošināja medaļas, bet pasaules čempionu titulu tai nav izdevies gūt kopš 2007.gada.

Pēc nospēlētām astoņarpus minūtēm kanādiešiem izdevās ātrs uzbrukums, kura galvgalī Džodrans Eberle cīņa ar aizsargu atspēlēja ripu Halam, kurš izmantoja iespēju atklāt rezultātu. Savukārt čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Speca otrās trešdaļas vidū aizsarga aizsegā izdarīja plaukstas metienu un ripa otro reizi atrada ceļu Ondržeja Paveleca vārtos.

Kanādieši vairāk uzbruka un pirmajās divās trešdaļās izdarīja gandrīz divreiz vairāk metienu. Čehiem divreiz bija iespēja spēlēt vairākumā, taču arī tas mājinieku veterāna Jaromīra Jāgra pārstāvētajai komandai nepalīdzēja samazināt rezultāta starpību. Čehijas izlase priekšpēdējā minūtē aizstāja Pavelecu ar laukuma spēlētāju, bet arī tas situāciju neizmainīja.

Abas komandas iepriekš jau tikās grupas kārtā, kur Kanāda pārliecinoši uzvarēja ar 6:3.

Otrā pusfinālā ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) uzbrukuma zvaigzni Aleksandru Ovečkinu pastiprinātā Krievijas izlase pret ASV cīnīsies par iespēju aizstāvēt pērn iegūto čempionu titulu. ASV valstsvienībā tikai astoņi spēlētāji ir dzimuši pirms 1990.gada, taču grupas kārtā amerikāņi spēja Krievijas izlasi pārspēt ar 4:2.

Finālspēles par medaļām notiks svētdien.

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa