26.12.2013. 16:49
Zviedrijas pilsētā Malmē sācies pasaules U20 hokeja čempionāts elites divīzijā. Turnīra atklāšanas spēlē Kanādas izlase jau otrajā minūtē nokļuva iedzinējas lomā, taču beigās pārliecinoši uzvarēja Vācijas vienaudžus - 7:2.

Kanāda pagājušajā čempionātā ieņēma ceturto vietu, cīņā par bronzu ar rezultātu 5:6 piekāpjoties Krievijai. Savukārt Vācija desmit komandu konkurencē palika priekšpēdējā vietā, uz pirmo divīziju aizsūtot Latviju. Izteikta spēles favorīte bija Kanāda, taču vācieši jau 95.sekundē sarīkoja pretiniekiem aukstu dušu – vārtus guva Manheimas "Adler" U18 komandas aizsargs Dorians Seftels (1:0).

Ilgi Vācija gan nenoturējās vadībā. Pēc piecām minūtēm neizšķirtu panāca OHL vienības "London Knights" uzbrucējs Džošs Andersons, bet vēl pēc četrām minūtēm kanādieši ar otro piegājienu realizēja vairākumu – vārtus guva Antonijs Mantā (2:1). Tiesa, arī Kanādas prieki nebija ilgi. Ziemeļamerikāņi nopelnīja pirmo noraidījumu, un USHL spēlējošais Janiks Mēzers atjaunoja neizšķirtu (2:2).

Līdz trešdaļas beigām bija palikušas tikai četras minūtes, taču kanādieši paguva gūt vēl divus vārtus un, spēles 27.minūtē piekto reizi pārspējot Mārvinu Kiperu, faktiski izšķirot spēles iznākumu (5:2). Pēc piecām minūtēm Mantā vēlreiz realizēja vairākumu, gūstot savus trešos vārtus spēlē un panākot jau 6:2. Desmit minūtes līdz pamatlaika beigām Niks Petēns pielika spēlei punktu - 7:2. Izdarīto metienu skaita ziņā Kanāda bija pārāka ar 30:24.

Šajā grupā spēlē arī Čehija un ASV, kuras šovakar tiksies plkst. 18:30 pēc Latvijas laika, kā arī Slovākija.

Izmantotie resursi:Redirect to 201 WM20 - International Ice Hockey...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]