30.03.2014. 00:32
Šovakar tika iesākta Itālijas A sērijas 31. spēļu kārta, kas ir jau otrā šonedēļ. Kakā savu 300. spēli Rossoneri uzsāka pamatsastāvā un atzīmējās ar vieniem gūtiem vārtiem katrā puslaikā, milāniešiem pārliecinoši savā laukumā pārspējot "Chievo" vienību ar 3:0.

Klarensa Zēdorfa „Milan” šīs nedēļas vidū izcīnīja svarīgu uzvaru pār „Fiorentina” (0:2) un nedomāja apstāties, lai atgūtu kaut mazu daļu no ielaistā. Mājinieki jau 4.minūtē izvirzījās vadībā, kad Adila Ramī centrējums atrada Mario Balotelli, un skandalozais futbolists pārspēja Mišelu Agaci (1:0). Dažas minūtes vēlāk, jaudīgais mača sākums no „Milan” puses gandrīz tika atalgots ar vēl vieniem vārtiem, taču Adela Tārabta spēcīgo sitienu atvairīja vārtsargs.

Viesi nebija uzvarējuši „Milan” jau pēdējās 14 abu komandu tikšanās reizēs, un 15. minūtē „Chievo” bija laba iespēja izlīdzināt rezultātu, kad savā laukuma pusē kļūdījās Urbijs Emanuelsons, bet Simones Bentivoljo sitienu no distances ar grūtībā atvairīja Kristians Abjati. Mājinieki mazliet pierima pēc gūtajiem vārtiem, taču 27.minūtē spēja dubultot savu pārsvaru. Keisuke Honda iecentrēja bumbu soda laukumā, kur, aizsargu piemirsts, tehniski to apstrādāja un raidīja vārtos Kakā (2:0). Puslaika izskaņā savu iespēju neizmantoja Honda pēc tam, kad dāsnu piespēli pussargam padeva Balotelli, bet japānis netraucēts sita pāri vārtiem aptuveni no sešiem metriem.

Lēns otrā puslaika sākums mainījās pēc spēlētām desmit minūtēm, kad Hondas sitienu ar galvu atvairīja vārtsargs, bet atlēkusī bumbu nonāca pie Kakā, kurš atkal bija neatvairāms, sitot tālajā vārtu stūrī (3:0). Vairākas iespējas pārspēt vārtsargu bija arī Tārabtam un Balotelli, taču vistuvāk vārtiem 91.minūtē bija „Chievo”, kuri nerealizēja vieglprātīgi piešķirto 11 metru soda sitienu.

Šī mača sniegums un rezultāts noteikti uzlaboja „Milan” pārliecību pirms gaidāmā izbraukuma mača pret „Genoa” nākamajā kārtā, kā arī saglabā komandai teorētiskas izredzes uz vietu Eiropas līgā.