30.07.2012. 22:20
Latviešu basketbolista Kristapa Valtera tēvs Valdis Valters iknedēļas raidījumā „Overtime” Radio 101 atklājis, ka viņa dēls esot saņēmis piedāvājumu no Itālijas kluba Sjēnas „Montepaschi” vadības.

Viens no spēcīgākajiem pēdējo gadu Itālijas klubiem izteicis piedāvājumu Valteram, taču viņš ar līguma parakstīšanu nesteigsies un varētu gaidīt vēl kādu labāku piedāvājumu, paudis viņa tēvs.

1981. gadā dzimušais latviešu basketbolists pēdējās sezonas pavadījis spēlējot Spānijas klubos „Fuenlabrada”, „Joventut” un „Unicaja”. Iepriekš tika ziņots, ka vēlmi atgriezt latvieti savās rindās izteikusi arī „Fuenlabrada” vienība. Pēc aizvadītās sezonas kļuva zināms, ka Valtera pēdējais klubs „Unicaja” neizmantos līgumā paredzēto opciju to pagarināt uz vēl vienu sezonu, tāpēc Kristaps pašreiz kļuvis par brīvo aģentu.

ULEB Eirolīgas 2013. gada sezonā Sjēnas klubs spēlēs vienā grupā ar Telavivas „Maccabi”, Malagas „Unicaja” (bijušais Valtera klubs), Berlīnes „Albu”, poļu „Asseco Prokom” vienību, kā arī Francijas klubu „Elan Chalon”.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties