22.11.2014. 23:38
Šovakar Itālijas A sērijā 12. kārtas spēles aizvadīja abas turnīra favorītes. "Roma" izbraukumā jau pirmajā minūtē zaudēja vārtus, tomēr līdz pārtraukumam visu nokārtoja izcīnot uzvaru ar rezultātu 2:1. Plkst. 21:45 turnīra līdervienība Romā tikās ar piektajā vietā esošo "Lazio", negaidīti viegli sakaujot pretinieci ar 3:0. Līdz ar to turīnieši arī pēc šīs spēļu kārtas saglabāja trīs punktu pārsvaru tabulā.

Turīniešiem šovakar nācās apliecināt savu turnīra favorītes statusu pret Romas klubu "Lazio", kura turnīra tabulā pirms mača ieņēma piekto vietu. Viesi jau spēles sākumā vairāk kontrolēja bumbu, protams konvertējot to bīstamos uzbrukumos. Masimiliano Alegri komandas uzbrukumu centrālā figūra bija Karloss Tevess, kurš ne tikai pats apdraudēja vārtus, bet arī veidoja iespējas partneriem. Tieši pēc argentīnieša precīzas piespēles Pols Pogbā 24. minūtē pie soda laukuma robežas saņēma bumbu un raidīja to labajā apakšējā vārtu stūrī (0:1). Dažas minūtes vēlāk Pogbā bija tuvu otrajam vārtu guvumam, bet viltīgi raidītā bumba trāpīja pa pārliktni. Mājinieki uzbrukumā izskatījās diezgan ierobežoti, jo vienīgie draudi Džanluidži Bufona sargātajam cietoksnim tika radīti pēc Antonio Kandrevas individuālajiem pūliņiem.

Pēc pārtraukuma aina zālājā īpaši nemainījās un turīniešu dominance uzbrukumā turpinājās. Turklāt laukuma saimnieku darbība aizsardzībā bija zem katras kritikas. 55. minūtē Tevess saņēma bumbu pie soda laukuma, netraucēti notēmēja un raidīja bumbu kreisajā vārtu stūrī (0:2). Bet 64. minūtē līdzīgā situācijā Roberto Pereira saņēma piespēli no Andrea Pirlo, pāradresēja bumbu Pogbā, kurš vēlreiz pārspēja Federiko Marketi (0:3). Neskatoties uz to, ka viesi 70. minūtē palika mazākumā dēļ Simones Padoina otrās dzeltenās kartiņas, šaubas par "Juventus" uzvaru bija kliedētas jau labu brīdi iepriekš. Kaut arī mājinieki centās iepriecināt atnākušos līdzjutējus ar goda vārtiem, centieni izrādījās nesekmīgi arī spēlējot skaitliskā vairākumā.