05.01.2014. 23:54
Šovakar Itālijas „Serie A” 18. kārtas ietvaros tikās iespējams šobrīd divas spēcīgākās komandas līgā – Juventus un „Roma”. Spēlei ritot arvien pārliecinošāk spēlēja Juve, bet „Roma”, netikdama galā, sāka rupji kļūdīties, nopelnot divas sarkanās kartītes divu minūšu laikā. Mačs noslēdzās par labu mājiniekiem 3:0.

„Juventus” atradās tabulas virsotnē, savukārt „Roma” bija tuvākā sekotāja, atpaliekot vien par pieciem punktiem. Bianconeri uzvaru sērija bija sasniegusi deviņas spēles pēc kārtas līgas ietvaros, kamēr galvaspilsētas klubs nebija piedzīvojis nevienu zaudējumu Rudi Garsijas vadībā. Andrea Pirlo atgriezās pamatsastāvā pēc piecu nedēļu pārtraukuma, kura laikā ārstēja savainoto ceļgalu. „Roma” nācās iztikt bez Federiko Baldzareti.

Viesi iesāka agresīvi un jau sestajā minūtē savus vārtus glāba Džidži Bufons, izsitot bumbu Ademam Ļajičam, kurš pēc Frančesko Toti piespēles pietuvojās bīstami tuvu vārtiem. „Juventus” izrāvās vadībā, kad Karloss Tevess pieturēja bumbu soda laukumā, tādā veidā atļaujot Vidalam sist netraucēti (1:0). 19. minūtē pēc drūzmas pie soda laukuma robežām, bumbu saņēma Pjaničs un izdarīja sitienu, bet to bez problēmām tvēra Bufons. Toti no brīvsitiena centrēja soda laukumā, kur pirmais pie bumbas bija Daniels De Rosi, taču sitiens ar galvu bija pagalam neprecīzs. Ātru pretuzbrukumu izveidoja Pauls Pogbā, bet sekojošā piespēle uz vārtu priekšu Tevesam neizdevās precīza un „Roma” aizsargi spēja briesmas novērst. Pirmo dzelteno kartīti spēlē 33.minūtē saņēma Tevess, bet 30 sekundes vēlāk arī Kjelīni par bīstamiem izklupieniem. Asumi turpinājās, un nākošais brīdinājumu saņēma Žervinju. Viltīgu brīvsitienu izpildīja Pirlo, kurš nevis mēģināja gūt vārtus pats, bet negaidīti piespēlēja Vidalam, bet pēc sekojošā sitiena bumba iestrēga spēlētāju drūzmā. Pirmais pie tās tika Žervinju un padeva gar vārtiem, taču atkal neviens no partneriem nespēja realizēt.

„Juventus” dubultoja savu pārsvaru drīz pēc otrā puslaika sākuma svilpes. Pirlo centrēja soda laukumā, kur pilnīgi nepiesegts izklupienā bumbu vārtos raidīja Leonardo Bonuči (2:0). Noteikumus pret Vidalu tuvu soda laukuma robežām pārkāpa Kevins Strotmans, un tiesnesis norādīja uz brīvsitienu, ko tieši rokās vārtsargam izsita Pirlo. Kjelīni izveidoja pretuzbrukumu pa kreiso flangu, kur rupji noteikumus pret viņu pārkāpa De Rosi, uz ko tiesnesis reaģēja ar nešaubīgi sarkano kartīti. Pēc sekojošā brīvsitiena vēl vienu noraidījumu un pendeli izpelnījās Leandro Kastrans, atstājot savu komandu deviņu vīru sastāvā. Nesen uz maiņu nākušais Mirko Vučiničs, ļoti pārliecinoši realizēja piešķirto 11 metru soda sitienu (3:0). Turpinājumā spēle mazliet pierima, lai gan futbolisti neslēpa nesaskaņas savā starpā. 88. minūtē laba iespēja bija Vučiničam, bet uzbrucējs nenoturēja līdzsvaru un bumbu soda laukumā zaudēja.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Chievo - Cagliari 0 : 0 (0:0)
Fiorentina - Livorno 1 : 0 (1:0) Rodrigvess 66'
Juventus - Roma 3 : 0 (1:0) Vidals 17' Bonuči 48' Vučiničs 77'(11m)
1 . Juventus 18 16 1 1 42 : 11 49

2 . , Roma , 18 , 12 , 5 , 1 , 35 : 10 , 413 . , Napoli , 17 , 11 , 3 , 3 , 36 : 20 , 36,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,4. , Fiorentina , 18 , 11 , 3 , 4 , 34 : 20 , 365. , Internazionale , 17 , 8 , 7 , 2 , 37 : 21 , 31,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,6 . , Hellas Verona , 17 , 9 , 2 , 6 , 31 : 26 , 297 . , Torino , 17 , 6 , 7 , 4 , 30 : 24 , 258 . , Cagliari , 18 , 4 , 9 , 5 , 18 : 24 , 219 . , Parma , 17 , 4 , 8 , 5 , 23 : 25 , 2010 . , Genoa , 17 , 5 , 5 , 7 , 17 : 20 , 2011 . , Lazio , 17 , 5 , 5 , 7 , 22 : 26 , 2012 . , Udinese , 17 , 6 , 2 , 9 , 17 : 22 , 2013 . , Milan , 17 , 4 , 7 , 6 , 25 : 26 , 1914 . , Sampdoria , 17 , 4 , 6 , 7 , 19 : 25 , 1815 . , Atalanta , 17 , 5 , 3 , 9 , 18 : 25 , 1816 . , Chievo , 18 , 4 , 4 , 10 , 13 : 23 , 1617 . , Bologna , 17 , 3 , 6 , 8 , 17 : 31 , 15,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,18 . , Sassuolo , 17 , 3 , 5 , 9 , 17 : 36 , 1419 . , Livorno , 18 , 3 , 4 , 11 , 16 : 30 , 1320 . , Catania , 17 , 2 , 4 , 11 , 10 : 32 , 10