31.01.2016. 18:17
Itālijas A Sērijas 22. kārtā Turīnas "Juventus'' viesos ar 4:0 sagrāva ''Chievo'', tādējādi izcīnot 12. uzvaru pēc kārtas, kas komandai ir atkārtots pēc kārtas uzvarēto spēļu rekords Itālijas spēcīgākajā līgā. Citā spēlē ''Roma'' pēc ilgāka pārtraukuma svinēja uzvaru pret ''Frosinone'', pieveicot to ar 3:1. Uzvarētāju labā ar vārtu guvumu atzīmējās komandas jaunieguvums Stefans el Šāravi.

Pašreizējiem A Sērijas čempioniem Turīnas ''Juventus'' netika prognozēta grūta spēle. Komanda ir uzņēmusi apgriezienus un līdz šai spēlei bija uzvarējusi jau 11 pēc kārtas. Nekas neliecināja, ka šodien pret turnīra tabulas vidusdaļā esošo ''Chievo'' turīniešiem varētu rasties problēmas, kas arī nenotika. Viesu rindās pirmos vārtus jau sestajā minūtē guva Alvaro Morata, kurš aizstāja savainoto Mario Mandžukiču. Spēlei ritot, ''Juventus'' vairāk kontrolēja bumbu un loģiski arī uzbruka bīstamāk. Pirmā puslaika izskaņā tas atalgojās ar otriem Moratas vārtiem. Otrajā puslaikā Turīna turpināja dominēt un pēc kāda brīža rezultātu trīskāršoja Alekss Sandro, turklāt pēc sešām minūtēm Pols Pogbā panāca jau graujošo 4:0. ''Chievo'' mača turpinājumā īsti neko nespēja likt pretī spēcīgajam ''Juventus'', tādējādi rezultāts palika nemainīgs arī pēc 90 nospēlētām minūtēm. Jāatzīst, ka savu rezultatīvo sēriju pārtrauca Paulo Divala, kurš vārtus neguva, taču asistēja Pogbā vārtu guvumā.

''Roma'' Itālijas augstākajā līgā pēc ilgāka pārtraukuma izcīnīja uzvaru, savās mājās pārspējot ''Frosinone'' ar 3:1. Pirms dažām dienām ''Roma'' sastāvu papildināja Stefans el Šāravī, kurš pirms tam no ''Milan'' tika īrēts ''Monaco''. Rezultātu pirmā puslaika vidū atklāja Radža Naingolans, taču pēc dažām minūtēm ''Frosinone'' pārsteidza mājiniekus nesagatavotus un vienus vārtus atguva. Sākoties otrajam puslaikam, savus pirmos vārtus ''Roma'' rindās guva debitants el Šāravi, kurš savu komandu izvirzīja vadībā. Turpinājumā Romai piederēja pārsvars, kas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām vainagojās ar Miralema Pjaniča uzvaras vārtu guvumu. Roma varēja svinēt uzvaru pēc četrām neuzvarētām A Sērijas spēlēm pēc kārtas.

Turnīra līdervienība ''Napoli'' pirmajā puslaikā izveidoja neskaitāmas vārtu gūšanas izdevības, taču ne reizi nelika kapitulēt ''Empoli'' vārtsargam. Viesi neapoliešus par to sodīja un iesita pirmie. Saprotot, ka šādi nevar turpināt, pēc piecām minūtēm ''Napoli'' panāca izlīdzinājumu, kad savus kārtējos vārtus guva Gonzalo Igvains. Ilgs laiks nebija vajadzīgs, lai turnīra līderi izvirzītos vadībā, jo pēc pāris minūtēm bumbu vārtos raidīja Lorenso Insinje. Pavisam dramatisks izvērtās otrs puslaiks - savos vārtos sita Mičele Kamporese, kad rezultāts kļuva 3:1 un spēles izskaņā četru minūšu laikā, divas reizes pretiniekus sarūgtināja Hosē Kalehons, kurš rezultātu padarīja graujošu - 5:1.

Datums Komandas Rez./Laiks Vārtu guvēji
30.01. Carpi-Palermo 1:1 (0:1) Mankosu 74’ – Džilardino 24’
Atalanta-Sassuolo 1:1 (1:1) Deniss 32’ – Berardi 27’
Roma-Frosninone 3:1 (1:1) Naingolans 18’ el Šāravi 48’ Pjaničs 84’ – Ciofani 24’
31.01. Chievo-Juventus 0:4 (0:2) Morata 6’ 40’ Sandro 61’ Pogbā 67’
Bologna-Sampdoria 3:2 (2:0) Munjē 12' Donsā 24' Destro 88' (11m) — Muriels 54' Korea 80'
Genoa-Fiorentina 0:0
Napoli-Empoli 5:1 (2:1) Igvains 33' Insinje 37' Kamporese 52' (s.v.) Kalehons 84' 88' — Paredess 28'
Torino-Verona 0:0
Udinese-Lazio 0:0
Milan-Inter 21:45