01.09.2013. 00:04
Šovakar tika aizvadītas divas A Sērijas otrās kārtas spēles. Centrālajā mačā divgadējā Itālijas čempionvienība “Juventus” savā laukumā pārspēja Romas “Lazio”. Līdzīgi kā iepriekšēja mačā Itālijas superkausā, arī šoreiz romieši bija bezspēcīgi Turīnas milžu priekšā. Lielisku spēli aizvadīja visa “Juventus” uzbrūkošā līnija. Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:1.

Tikai divas nedēļas atpakaļ “Juventus” satrieca “Lazio” ar 4:0 Itālijas superkausā, bet nu abām komandām nācās spēkoties arī A sērijas ietvaros. Pretēji iepriekšējam duelim, šoreiz visu vēl grūtāk galvaspilsētas klubam padarīja tas, ka spēle notika Turīnā. Pauls Pogbā atkal nomainīja savainoto Klaudio Markizio, bet uzbrukumu vadīja Karloss Tevess un Mirko Vučiničs. Pretiniekiem bombardētāja godā bija Miroslovs Kloze, kurš centīsies gūt savus pirmos vārtus pret vareno “Juventus”.

Ernanešs piespieda Džidži Bufonu jau spēles sākumā izstaipīt kaulus, lai atvairītu vārtu stūrī lidojošo bumbu, bet “Juventus” atbildēja ar ātru vārtu guvumu. Arturo Vidals, izvairīdamies no aizmugures, saņēma Pogbā augstu lidojošo bumbu un pārliecinoši sita garām Marketi (1:0). Arī turpinājumā “Lazio” aizsardzība nespēja savaldīt Vidalu, kurš jau atkal bija neatvairāms. 27. Minūtē, līdzīgi kā iepriekš, tikai šoreiz saņemot lielisku Leonardo Bonuči piespēli, čīlietis atkārtoti pārspēja Marketi (2:0). Nepagāja divas minūtes, kā “Lazio” tomēr vienus atguva. Bufons atsita Ernaneša tālšāvienu, taču atlēkusī bumba nonāca pie Klozes, kurš to raidīja vārtu rāmī (2:1). Vācietim beidzot izdevās gūt vārtu arī pret Itālijas čempionvienību.

Otrajā puslaikā trešos vārtus “Juventus” labā guva Vučiničs. Atkārtoti ar lielisku piespēli izcēlās Bonuči, kura padotā bumba pa gaisu ļāva Vučiničam izvairīties no aizsardzības un realizēt no asa leņķa (3:1). Ernanešs atkal izcēlās, bet šoreiz ne pozitīvi, saņemot otru dzelteno kartīti, kas visu padarīja vēl grūtāku “Lazio”. Pretinieki Bufonam atslābt neļāva, apdraudot itāļa sargātos vārtu no distances, savukārt Tevess trāpīja pa vārtu stabu. Mirkli vēlāk bijušais Menčestras “City” uzbrucējs tomēr guva savus trešo vārtus “Juventus” rindās, ar lielisku sitienu atstājot bezspēcīgu Marketi.

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Juventus - Lazio
11.33  -4.70  29.25
59% 19% 22%
  Visas spēles

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa