21.11.2013. 21:58
Latvijas tenisa pārstāvis Andis Juška šodien Čehijas "Future" izcīnīja uzvaras gan vienspēļu, gan dubultspēļu turnīros, abās sacensībās iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Andis Juška (ATP 495.) šonedēļ devies uz Čehijas pilsētu Jablonecu pie Nisas, kur norisinās "Future" sacensības ar balvu fondu 15 000 ASV dolāri. 1. kārtā 28 gadus vecajam Andim pretī stājās desmit gadus jaunākais Matejs Marusčaks no Slovākijas, kurš reitingā atrodas 1674. vietā. Cīņa lielas grūtības latvietim nesagādāja - 6:0, 6:4.

Šodien 2. kārtā pretinieks bija 19 gadus vecais mājinieks Roberts Rumlers (ATP 1062.). Andis spēles gaitā izpildīja 13 eisus, realizēja trīs no septiņām breikbumbām, bet pie savas serves zaudēja vien deviņus punktus, kas gala rezultātā deva likumsakarīgu uzvaru ar 6:2, 6:4. Par ceturtdaļfināla sasniegšanu jau garantēti četri ATP reitinga punkti. Nākamajā spēlē, kas notiks rīt, pretī stāsies jau trešais tīneidžers trīs dienās - 17 gadus vecais Pāvels Štauberts no Čehijas, kurš reitingā neatrodas, bet turnīrā startē, pateicoties organizatoru piešķirtajam "wild card".

Dubultspēlēs Andis pieteicies kopā ar citu čehu Robinu Štaneku (18 gadi, vienspēļu reitingā 895.). Šodien 1.kārtā Juškas pārstāvētajam duetam uzvara ar 6:4, 6:3 pār poļiem Filipeku/Jedružčaku. Ceturtdaļfinālā pretiniekos būs Vācijas un Čehijas jauktais pāris Baumans/Mihalička.

Izmantotie resursi:ITF - International Tennis Federation