24.01.2014. 21:11
Andis Juška ar zaudējumu ceturtdaļfinālā noslēdzis savas sezonas otro turnīru, nespējot iekļūt "Future 10 000" turnīra pusfinālā Francijā.

Andis Juška pirmajos divos mačos Francijā savu servi nezaudēja ne reizi, pie tam saviem pretiniekiem bija devis kopumā tikai vienu breikumbu. Līdz ceturtdaļfinālam tiekoties ar otrā tūkstoša un ceturtā simta tenisistiem, Juška šodien saskārās ar pirmo nopietno pārbaudījumu – turnīrā ar pirmo numuru izlikto Francijas tenisistu Gregoāru Burkjē (ATP 220.).

Juška bija uzvarējis abas iepriekšējās spēles pret Burkjē, viņu divreiz ar 2-0 apspēlējot "Future" turnīros Francijā. Abas spēles gan notika pasen – 2009. un 2010. gadā. Andis šodien bija tuvu tam, lai 29 gadus veco francūzi apspēlētu arī trešo reizi, taču neizdevās.

Latvijas otrais numurs labi nospēlēja mača pirmo pusi, bet zaudēja 2. seta taibreiku un pēdējā seta sākumā zaudēja savu servi. Lai arī breiku izdevās atspēlēt, izvairīties no zaudējuma tomēr nebija lemts – 6:1, 6:7(4), 5:7.

Juška sezonas otro numuru noslēdza ar divu reitinga punktu iegūšanu. Nākamās nedēļas nogalē Juškam Ernesta Gulbja prombūtnē jābūt galvenajam vilcējam Deivisa kausa mačā Bratislavā pret Slovākiju.