02.11.2014. 20:03
Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē šovakar "Jūrmala/Fēnikss" izbraukumā ar 69:66 pārspēja Latvijas Universitātes komandu, kura šosezon turnīrā vēl nav uzvarējusi.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 14 punktiem bija Ervīns Jonāts, bet 13 punktus pievienoja Edgars Jeromanovs. Tikmēr LU rindās ar 24 punktiem izcēlās Ingars Aizpurs.

Spēles sākumā vadībā izvirzījās LU komanda, kura pēc nospēlētām desmit minūtēm bija iekrājusi astoņu punktu pārsvaru (22:14). Otrās ceturtdaļas sākumā mājinieki panāca arī +10 (25:15), bet tad jūrmalnieki pakāpeniski sāka deldēt rezultāta starpību un lielajā pārtraukumā komandas devās, rezultātam esot neizšķirtam - 36:36.

Izšķirošo izrāvienu "Jūrmala/Fēnikss" veica trešās ceturtdaļas vidū, kad no 42:42 spēja panākt 54:42. Lai gan pēdējās ceturtdaļas vidū jūrmalnieki panāca +14 (65:51), minūti un 42 sekundes līdz mača beigām viesiem bija vairs tikai četru punktu pārsvars (67:63). 28 sekundes līdz finālsvilpei Roberts Krūmiņš ar tālmetienu panāca 66:67, tomēr Artūrs Ausējs atbildēja ar diviem precīziem soda metieniem un pēdējās sekundēs viesi panākumu nosargāja.

LBL kopvērtējumā "Jūrmala/Fēnikss" ar četrām uzvarām septiņās spēlēs saglabāja sesto vietu, bet LU ar sešiem zaudējumiem sešos mačos atkāpās uz pēdējo, desmito vietu.

"Latvijas Universitāte" – "Jūrmala/Fēnikss'' 66:69 (22:14, 14:22, 11:22, 19:11)LU: Aizpurs 24 (8 atyl.b., 6 rez. piesp.), Zēbergs 8, Krūmiņš 8, Darģis 6 (8 atl.b.), Jaunzems 5, Bikše 5, Magone 4, Rubenis 3, Leja 2, Plivda 1, Ginters, Večens."Jūrmala/Fēnikss'': Jonāts 14, Jeromanovs 13 (7 atl.b., 5 rez. piesp., 4 kļūdas), Mednis 11, Ausējs 10, Gromovs 7 (6 atl.b.), Laksa 5, Čoders 4, Rozenbergs 3, Mediss 2.

Izmantotie resursi:basket.lv

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga