19.12.2016. 20:50

"Barsy" Baltijas līgas turnīrā iesaistījās vien šā mēneša sākumā un līdz šim vakaram bija paguvusi aizvadīt četras spēles, visās piedzīvojot zaudējumus. ''Jūrmala/Fēnikss'' savukārt bija aizvadījusi jau astoņas cīņas, izcīnot četras uzvaras un atrodoties A grupas piektajā pozīcijā.

Pret Kazahstānas ''Barsy'' spēles pirmajā ceturtdaļā jūrmalniekiem bija lieliska metienu precizitāte, kā rezultātā izdevās iekrāt komfortablu padsmit punktu pārsvaru. Ceturtdaļas pēdējās minūtēs tik spilgtas spēles uzbrukumā vairs nebija, bet vienalga palika astoņu punktu handikaps (27:19).

Pēc trim nospēlētām ceturtdaļām ''Barsy'' joprojām saglabāja iespējas cīnīties par uzvaru (52:61), bet lieliski mājinieki nospēlēja pēdējās desmit minūtes, kurās guva 35 punktus un beigās uzvarēja bez problēmām ar rezultātu 96:63.

Edgars Jeromanovs uzvarētāju sastāvā guva 18 punktus un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles, Uģim Pinetem šajā cīņā 18+5+5. 13 punktus pievienoja centra pozīcijas spēlētājs Viktors Iļjins.

Jūrmala/Fēnikss - Barsy 96:63 (27:19, 17:13, 17:20, 35:11)Jūrmala/Fēnikss: Jeromanovs 18, Pinete 18, Iļjins 13, Dilevka 10, Strēlnieks 8, Feldmanis 7, Saulītis 6, Dušelis 6, Gūtmanis 6, Rozītis 2, Vīksne 2,

Izmantotie resursi:Baltic Basketball League