14.12.2016. 13:29

Leipcigas handbolisti veiksmīgi iesāka spēli, izvirzoties vadībā ar 5:2, bet puslaika vidū viesi ne tikai panāca mājiniekus, bet arī izvirzījās vadībā (7:8). Puslaika izskaņā gan "Leipzig" atguva vadību, noslēdzot pirmās 30 minūtes ar 14:13.

Otrā puslaika gaitā Jurdža pārstāvētajai komandai vēlreiz izdevās panākt +3 (19:16), taču oponenti vairākkārt pietuvojās līdz minimumam (19:19, 20:19, 21:20). Savu līdzjutēju atbalstīti mājinieki pēdējo 15 minūšu laikā iekrāja piecu vārtu pārsvaru (27:22) un panākumu nosargāja, triumfējot ar 28:24.

Aivis Jurdžs uzvarētāju labā guva četrus vārtus (metieni – 4/6).

Jāatgādina, ka Vācijas kausa pirmajā kārtā "Leipzig" pārspēja Armanda Uščina trenēto "Anhalt Bernburg" (38:21), kā arī "Langenfeld" (36:23), bet astotdaļfinālā tika galā ar Evara Klešnika pārstāvēto "Wetzlar" (27:25, pēc 1. puslaika – 12:15). "Final Four" norisināsies 2017. gada 8. un 9. aprīlī Hamburgā.

Pārējie trīs "Final Four" dalībnieki noskaidrosies šovakar, kas spēkiem mērosies "Lu-Friesenheim" un "Kiel", "Flensburg Handewitt" un "Melsungen", kā arī "Balingen-Weilstetten" un "Rhein Neckar Lowen".

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv